Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty vole ty mas dost [emoji23] [emoji23] [emoji23] , je videt ze bezpecnost prace vam tam moc nerika, rukavice, chranice oci a sluchu jsou kde. Jinak jak pracujes ty tak tak pracuji mechanici v AS, hlavne aby se moc neumazali. No oni by podvozek neopravovali, vymenili by cele letadlo. [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy dobrá ;), ale tady už pracuji opravdu....protože mám chrániče ;) Ten podovzek je jen výstavní atrapa, měli jsme ho v kanclu chvilku před tím, než si ho vzali na výstavu do Šestky ;)

 

post-32269-0-70057700-1426925115_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu muset vyměnit u auta všechny stěrače (i zadní), absolutně nechápu, já měl na dvojce stěrače 4 roky a byly OK a tyhle nejsou rok staré a jsou v hajzlu. Jestli s nima ten přede mnou jezdil po ledu, fakt nevím. Každopádně dělají čáry na skle.

 

Taky moc nezvedal nohdy při vystupování (Pancho ví o čem mluvím), ten plastovej kryt práhu je slušně vodrbanej. Nicméně, už jsem volal do autorizáku a za celej ten plastovej kryt chtějí asi 180 korun, tak dám novej ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro tam ten plast je,aby se odrbal :D

 

já přední lišty měním každý rok, víc to stejně nevydrží. na zadní lištu prdím, to nepoužívám.. max když dám zpátečku, tak se to samo setře. u kombajna zadní stěrač už používát musím  :(

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...