Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

amící ted jeli na D11, zdržovali mě z pardubic do Hradce.. fakt at s tou jejich šaškárnou jdou někam. ještě v té koloně mě tam vybrzdil nějakej jeep....

Aby ses nepodělal, když tam jednou za sto let jede kolona. A je úplně jedno, co a kdo v ní jede. Jestli naše armdáda, nebo jiná, či nějaký nadměrný náklad apod. Nejezdí tam každý den. Tyhlety kidy mám nejraději.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry kokto, tys tady a teď předvedl ukázkový příklad čecháčkovství - ubrečenej a ublíženej boreček, co si věčně na všechno a všechny stěžuje. A ono to není poprvé. Se zákonem to jaksi nemá nic společného. Za to, že "novináři" v médiích z toho dělají kovbojku a někdo jim to žere, já nemohu. Jo, budu je mít v kasárnách vedle baráku, a co má být? Armádní technika a zbraně mně zajímají, ale to je asi tak všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolony, nebo nadměry beru, ale tuhle hysterii NE. Lidi parkují v klidu na dálnici, dokonce po ní pobíhají a mávaj, jak ovce. Nejvíc mě pobavilo, jak se ptali chlapa, proč mává vlajkama a on, že mu je někdo vrazil do ruky, ať je podrží. :kol-44:

A kde byli všichni, když se dělila armáda a měsíc v kuse jezdily kolony na Slovensko. Asi se jim nechtělo vstávat, nebo byli v práci..

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...