Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo, tam bych mohl mít i kabrio.

 

njn, já zase vojáky a tyhle všechny nesmysly nesnáším, asi tak ti to řeknu.  zbytek byla sranda "i že si je půjdeš fotit". 

 

Ty bys potřeboval na vojnu, tam by ti sklaplo. :kol-28:   Já bych si je i vyfotil (klidně i rusáky, armádní technika mě zajíma obecně), ale někde v klidu. Na tuhletu šaškárnu nemám nervy i když je budu mít vedle baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čteš to Clinte jo? Všichni mají rádi zbraně, ale všichni doma mají max. vzduchovku Slávii 630. Budeme je muset vzít na naše místo, Pawoukovi by se z toho zamlžily brejle, Kokta by zahodil svůj Rambo nůž v podobě rybičky na svačinu a pořídil si taky něco pořádného, Motos doma zapátrá po šuplících skříních a třeba taky něco na ukázku ještě najde. Jinak kdo bude na hlavě držet jablko? vybral bych koktu, jemu tam to jablko bude nejlépe držet  :kol-28:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se přístupu atd. týče, a to musím s Pawoukem souhlasit, je občas na některých mladých klucích vidět, že vojnu nezažili. Známá co by policajtka v Praze a jiní co znám tady z řad Policajtů z náborového apod. by mohli vyprávět. Respekt s nikoho a ničeho, velké frajerství, ale když dojde na lámání chleba , tak jsou takhle malí. Já na vojně ještě byl, ano přiznávám, nemusela to být až taková vojna co zažil můj otec strýc na dva roky apod. A i když jsem si to dřív nemyslel a viděl to též jako ztrátu času. Dnes po 10 letech vidím skrze i dost pozitiv. Člověk se naučil odhadovat lidi, né každý je takový jak se jeví a opačně. A až v krizových situacích poznáš opravdové přátele a na vojně těch krizových chvílí člověk zažije hodně ( ač uměle vytvářených). Kluk namakanej jak prase a pak tam div nebrečel a jednou odešel na opušťák a už se nevrátil, jinej ojebávka, co když ostatní dřeli jemu furt něco bylo a když pak jiní jeli domů na Vánoce a on ne, tak stál v kasárnách na Loretánským náměstí na okně s tím že skočí atd. Věř Kokto, že řada 18-19ti letých kluků co tam přišla byli mamánci co za celý život nevytáhli paty z domu, i já se musím přiznat jsem byl trochu vysranej z Prahy, neznal jsem to tam, nevěděl co kdy kde a jak. Tedy Vojna řadu lidí naučila samostatnosti atd. a jak se říká, že vojna z chlapce udělá chlapa jak fyzicky tak hlavně mentálně je pravda. Kdysi jsem byl zastáncem zrušení vojny, dnes bych ji ovšem obnovil, alespoň na 1/2 roku nějaký základní vojenský vícvik, ono by to nikomu neuškodilo. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když jsme u té vojny tak já nebyl ale za to jsem odkroutil rok a půl civilní službu na operačních sálech jako zřizenec. Na vojnu jsem nechtěl protože jsem viděl u bratra jak se tam valí a chodí domu v civilu. Ve špitále jsem Měl nakonec větší galeje než na vojně bratr a vůbec mi to nevadilo ba naopak. Klidně ať vojnu zavedou ale s pořádným výcvikem Třeba na 3mesice.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, musím přiznat, že jsi mě s některými dotazy v dotazníku zaskočil a musel jsem hodně pátrat. zaskočily mě i hodnosti. Dnes jsou nějaké trochu jiné upravé, já se musel učit dvojí značení páč HS měla jiné značení hodností od klasického zbytku armády, ovšem i to klasické jsme museli znát. Třeba praporčíci mají úplně jiné značení (za mě měli stříbrné mercedesky), za mě už svobodník byl poddůstojník. za mě existovala hodnost podporučíka (dnes už ne a nahrazuje ho asi štábní praporčík) a vůbec ty sbory jsou nějaké pomíchané. 

http://www.acr.army.cz/scripts/detail.php?id=43037

 

Jinak u HS co mohl člověk jako záklaďák dosáhnout byl četař. Já třeba být svobodník v záloze.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ten rozkaz mám pocit vzali. U nás se i v budovách rukou zdravilo, kdy se nezdravilo tedy nemuselo, tak na hajzlech a ve sprchách. Pak ještě ve stráži v terénu z logických důvodů.

Jinak mně už na bigána (tak jsme říkali zeleným) nikdo nepřeonačí Motosi, bigánskej pochod jsme měli pro prdel, HS má svůj pochod a rytmus. Tedy žádné pořadovky, toho jsem si užil až až.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tempomat + cornery domluvené na pátek 17. v Práglu u Rolbaře. Blbé je, že už ráno na 8 a v poledne to bude už hotové, tedy nevím co tam pak do čaje do 16h budu dělat. Kdo mě pozve na oběd? :kol-28:  nebo, že bych zajel za Panchem, tam vždy nějaké žrádlo bude a navíc mi slíbil umytí toho auta. 

A nebo půjdu do Klecan do Autooutlet předstírat zájem o Dodge RAM, možná mi tam dají i kafe. :kol-32:  Nebo jak to dělá ten Clint, už dlouho nikde nebyl. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je "TDíčko" , že prý Clint by bral do O3. :kol-98:

Jinak co děláš? Taky technik?

Mám tu takoví dva tak když bude Clint chtít tak se sním podělím ;-)

Kdepak technik:-) děvka pro všechno jinak se tomu říká Kormidelník.

A čemu že děláš ty technika?

Editováno: , autor: Barbossa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...