Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jj, Goodyer UG 7 nebo 8 jsou  :kol-47: . Stringo neber tady ty maniaky co s autem stejně nejezdí když prší, když sněží nebo když je zvýšené množství ozonu, oni mají auto na parádu. my co máme auta na ježdění tak já si myslím, že je v podstatě jedno jaké ze všech výše uvedených značkových gum koupíš pro běžné ježdění. J jsem třeba zatíženej na Nokian a jiné nekupuji jak letní, tak zimní a mám klid, nemusím řešit dilemata co ty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi Toretto- už mají najeto 20tis.a 8mm jezdím převážně dlouhé úseky po dálnici.

Clinte- asi budes mít stejný jako ja ;-) co máš za kola 17 nebo 18?

jj, v tomhle jsou ty pneu naprosto genialni

 

Na zimu jsem dostal plechy 16 a na tom nějaké nokiany či jak se to menuje ale bylo to zadarmo a to se vyplati:-)

zimni Nokian jsou fajn, mame je na babky fabii a jezdi se na tom dobre a s pomerem cena vykon naprosto paradnim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: jo ty potenzy jsou asi trochu hlučný ale na německý dálnici oproti zimním nokianum jsou tichoučký.

Na těch nokianech mám najeto jen 7tis.km a zatím v pohodě jen při větších rychlostech jsou takoví plovoucí :-) 6mm už je na prd u všech zimních gum. Ale tím je nechci hájit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už koukám, jak dlouho se tam letí :D :D Rezervuju 4 letenky.....Motos, Pancho, Kokta a já :kol-47:

 

U toho Motose si nejsem stopro jistej, jestli ho vezmeme, mohlo by se lehce stát, že vyžere celej stůl a my si tu večeři už nebudeme moci tolik užít ;) Navíc mám obavy, že je schopen v hladu sebrat porci masa i Kimovi z talíře a to by mohlo bejt nebezpečné.....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove ja mel ma O1 letni Bridgestone a nic lepsiho jsem nemel, vzorek 1mm nad carkou a presto jsem je dojel az za 4 roky (a jeste by daly, ale byly uz asi 8mi lety tak jsem to nechtel riskovat a jedna byla lepena - to jsem zjistil az kdyz se sundavaly z rafku). A i takhle sjety gumy drzely na suchu a za deste lip nez nove ContiEco Contact 2 na 02... a ze o2 je stabilnejsi a co vse okolo, tak teda nvm.

Jinak Peetrrr o te akci na Jarove jsem slysel, okamzite jsem tam bezel a rikam si uf, stiham maj na zahrade jeste 10 rapidu. A ejhle prodejce mi rika ze uz maji gumy za super cenu vyprodaný, tak rikam jakto, vzdyt jim venku stoji tolik Rapidu a on rikal ze prej k tem gumam si zhruba 1/3 lidi Rapida zdarma nevzala. Nejvic prej brali radoby milionari, co prijeli z vesnice do praglu, nos nahoru, sacko nazdobeny jeste od pohrbu tchyne (kde jinde vzit tolik penez na 4 gumy v akci a k nim zdarma rapid). Je to skoda, to mi fakt uteklo. Ptal jsem se co s tema rapidama, kdyz jsou samotne neprodejne a udajne mely.jit na crash testy se Superbem3. Pry je Rapid pro Superba jak stret se zveri - retrievrem (jak vahou, tak rozmerem). A taky dodal, ze tyhle Rapidy spadly z linky, takze se da cekat spis vic reklamaci, nez pozitku z jizdy.

Jo jinak april ;)y ale ty gumy na 01 a 02 myslim vazne. Bridgestone mile prekvapila.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosman: Oni netuší, že bereš ty speciální prášky, po kterých jsi schopen sežrat pečenýho slona i s chobotem, dělat si přitom zálusk na smaženou žirafu a ještě pošilhávat levým okem po grilovaném hrochovi....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...