Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Petrrr: Tak tos mě potěšil, hned budu mít krásnej den :kol-47:  :kol-147:

 

Nojo, mluvil jsem taky s mechanikem, když jsem pokukoval po nové 1,8 TSI a řekl mi, ať se tomu raději už vyhnu, že benzíny prostě koncern nějak neumí :D MOžná kdyby to člověk točil po dvou letech, tak ok. Tak mi doporučoval právě dvoulitr chrochtáka, že s nimi nejsou problémy (kromě tedy pevných filtrů u pár jedinců, co to neprohřejí a jezdí jen po městě)

 

O 1,4kách a řetízkách konkrétně tedy nemluvil, o ty jsem se nezajímal.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az to prijde, tak me cekaji kovane ojnice, vybrus motoru, jinej cooler, odlucovac oleje, turbo K04

 

a pak to hodím ze skály na Šárce

 

a to se právě budu smát já :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to plácáš ty kudrnáči jeden pihovatej, zrzavej? :D :D  Já totiž zacházím ještě dál a rovnou odpovídám na tvé myšlenky :D

 

Zkus něco prásknout a já ti šmahem vobejdu karkuli šroubovákem a na kufr ti vytetuju svoje iniciály :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedina moje myslenka je od rana jak ponizit dneska aspon 5 ropaku, vybral jsem si na to specialni trat Praha -> Budejovice a abych nebyl moc zlej budu je ponizovat na okreskach, protoze chrochty nejsou okty  :kol-46:

Editováno: , autor: Ozi Toretto
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to frčí. Asi to vypadá, že sundáme toho dehťáka z čela pirátského klubu. :kol-46:

 

 

Petrrr: Tak tos mě potěšil, hned budu mít krásnej den :kol-47:  :kol-147:

 

Nojo, mluvil jsem taky s mechanikem, když jsem pokukoval po nové 1,8 TSI a řekl mi, ať se tomu raději už vyhnu, že benzíny prostě koncern nějak neumí :DMOžná kdyby to člověk točil po dvou letech, tak ok. Tak mi doporučoval právě dvoulitr chrochtáka, že s nimi nejsou problémy (kromě tedy pevných filtrů u pár jedinců, co to neprohřejí a jezdí jen po městě)

 

O 1,4kách a řetízkách konkrétně tedy nemluvil, o ty jsem se nezajímal.

 

To je přesně to, co tvrdím i já - nejpozději po záruce to poslat dál. Jenže kdo na to má?

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte,

ja mam vyhrev sedacek taky, kor kdyz me to chytne na Dalnici.

Hele a kdyz pustis vetrak, tak ti ten smrad na kuny v aute nesmrdi?

Petrr,

Citil jsem z tveho prispevku Hyundai? Retizky skacou atd... mimochodem Hyundai nasazuje plosne EU6, jeste jsem nekoukal ale co jsem v PR clanku zahledl, tak i30 1.6 turbo 180 koni snad (nvm jestli benal ci nafta, asi benal). No od kvetna uz musej mit vsichni eu6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to frčí. Asi to vypadá, že sundáme toho dehťáka z čela pirátského klubu. :kol-46:

 

 

 

To je přesně to, co tvrdím i já - nejpozději po záruce to poslat dál. Jenže kdo na to má?

Já ne, ale dnes to na 100 pro vyjde v Euro Jackpotu, je tam přes 1,1mld. Tak pak si budu kupovat auta třeba každej měsíc.  Koupím S3 v plný palbě a pak ho demonstrativně před branami ŠA v MB rozmlátím před videokamerami. Ukážu Kabaňovi, jak se upravují tvary a televizním štábu povím jaká je kvalita dnešních vozidel ŠA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.  Koupím S3 v plný palbě a pak ho demonstrativně před branami ŠA v MB rozmlátím před videokamerami.

 

A pak ti budeme nosit do Beřkovic tvarohový buchtý :D

 

A buď rád, že stejně zase vyhraješ prdlačku, peníze kazej lidi.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono i kdybys vyhrál, tak to psychicky nezvládneš, zešílel bys, prachy bys rozházel a ještě se zadlužil :D :D  Proto, pokud by se něco takového povedlo(výhra stovek miliónů), což je ale tak 0,000000001% šance, peníze nám dáš do klubové úschovy a my ti budeme každý měsíc z nich dávat řekněme 5tis Kč na útratu a potěšení. Za tvé peníze si koupíme domy, které jednou budou tvé a tím ti zhodnotíme ještě tvůj kapitál. Za tuhle službu nám budeš dávat ročně jen 1% z celkové částky, což je pro tebe velmi výhodné a od nás šlechetné. Pawouk bude hlavní správce kapitálu a my jeho pobočníci. Nemusíš se tak ničeho bát. ;)

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, Pawouk je zákon a ten by neokradl ani mouchu, jinak by v noci nespal. Ovšem mí na účtě několik 100vek mil., to dokáže změnit hodně lidí. Pak bychom za ním museli jezdit na čaj na Bahamy a přizvat do klubu i Krejčíře a Koženého, to budou jeho noví kamarádi a já bych byl za chvíli na mizině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.volvocars.com/cz/all-cars/all-new-volvo-xc90/specifications/pages/technical-spec.aspx

 

Kdo měl řeči proti Volvu XC90? Myslím si, že ta varianta benzínová turbo + kompresor by ve zrychlení div ne napráskala O RS.  Jooo, je to krása.

Čtyřválcový benzínový motor s přeplňováním kompresorem/turbodmychadlem

díky, za ty peníze radši tuarega kterej má furt 6 válců nebo Q7...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...