Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Volva jsou drahý jako prase. Nejsou špatné, ale ty časy, kdy se říkalo o Volvu, že je jedno z nejbezpečnějších aut s plechama 3mm tlustejma jsou nenávratně pryč. plechy to má stejně slabé papírové jako oktávka.

Když jsem ještě dělal v Práglu na výstavišti, tako kolega měl starý Volvo a při couvání strčil kufrem do korby multikáry, které si nevšiml. Koukal jsem z okna a multikára se pohnula. On si toho nevšiml a když přišel, řekl jsem mu, že má asi poškozenej kufr. Vyšli jsme ven a na autě neměl ani škrábnutí, to sem čuměl. Holt kdysi to ještě uměli udělat.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co výhra. Stačilo v akci koupit banány. Zisk 1mld.

Dnes jsem se byl zeptat, kdy mi dodají nového supa, když ho teď objednám. Tak prý určitě do srpna.[emoji23]

Pak jsem se poptal na nějaké fičury a prej nic neví, že ještě neměli školení. Tak jsem nadhodil pár dotazů, ať maj co študovat. Jinak čelní sklo bude vyhřívané o5 drátky.[emoji20]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áááá hele, první testovací zákazník, nonaštěstí z cizího krev neteče a tak je to vlastně jedno. 

Clinte: když kokta nejezdí na čaje těžko se sveze.

Dráty mi taky neva, šéf je má u Forda a good. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová výběrovka MV: 88 ks automobilů osobních silničníchpolicejních s měřící a záznamovou technikou (policejních speciálů) včetně zaškolení.
Vymezená část 1:
Automobil osobní silničnípolicejní s měřící a záznamovou technikou (policejní speciál) o výkonu min. 130 kW - 85 ks  91 mega
Vymezená část 2:
Automobil osobní silničnípolicejní s měřící a záznamovou technikou (policejní speciál) o výkonu min. 190 kW - 3 k

 

už vím proč si Jiřík koupil ropu :D už neni pírat

 

http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/574949

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, chlapi, uvědomujete si, ze ještě pár stránek a máme 1000 stran!   Kdo dá první příspěvek na 1000té stránce, má u mě 3 kofoly!!! Když ho dám já, platíte kofoly vy mě :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, chlapi, uvědomujete si, ze ještě pár stránek a máme 1000 stran!   Kdo dá první příspěvek na 1000té stránce, má u mě 3 kofoly!!! Když ho dám já, platíte kofoly vy mě :D

Hehe, na stránce č. 999 to zamknu a mám to v kapse.  :kol-48:lol  Takže chystej kofoly. :rolleyes::D  :p

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČJ, platíte komu, čemu - mně 3.p. tedy ne mě, ale MNĚ

jak jde o kofoly, Clint zapomíná česky. 

 

Zrovna ty mi povídej něco o pravopisu, když napíše Ruzyně s měkkým I  (Ruzině) :D :D Viď Pawouku, to jsme se nasmáli, ono po Z se ty vyjmenovaná slova blbě pamatujou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem fakt napsal? :kol-17:  pokud ano, tak sklápím uši a držím hubu. :kol-18:  Sem byl asi tak rozčílenej :wallbash: , že jsem měl mozkové zatmění :w00t1: .  A že si nikdo polívčičku nepřihřál aby mě opravil nebo si rejpnul, za to by se styděla i moje 1 roční Rozárka. Ovšem "Mě a Mně" to taky není čím by ses měl vychvalovat. Tak a pokud si mě Pawouku zase za zády s Clintem pomlouval, už se nic nedozvíš a nechám si to až do hrobu.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T8 Twin Engine 2,0litrový řadový čtyřválec s plug-in hybridní technologií, já asi chytím výtlem. :D 

Spotřeba paliva, litrů na 100 km, mixed cycle, auto: 2,5 :D :D

 

no to jedno není, nevím jestli si v tom někdy jel, ale 3.0 TDI 6 válcu je furt někde jinde, než tyhle motory.. a o 3.0 TFSI nemluvně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...