Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dobre no, ja vedel ze mi to nikdo neuveri. Ale majitel ( nejspis) vysel z panelaku, chvili se koukal jak jsem to ocumoval, usmal se a sel pryc. Jinak je od Motose z Auta Outhlet Design na stredoceskych SPZ. Kapotu jsem mel temer na urovni krku. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouk: novej audi motor 3.0 TDI :D :D tak to se jim zase něco povedlo.. koukam, majitel to ani nedal do audiny rovnou do neorigo servisu...

 

ty starší 3.0 TDI 180kw byly teda o dost lepší...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele moto nvm, nejdriv tu davas fotku jak je Huyndai vecnej a ze se ho nezbavis a pak tu 3 stranky (nejen ty), brecite, ze grupa VV neumi udelat benzin. Usporadej si myslenky :D. Taky bych radsi turbo a 100kw ale nejsem tak bohatej, abych s tim pak furt jezdil po servisech. Az ti Skodovku budou 1x mesicne vykradat a pak ji lohnou uplme, tak si taky budes rikat, ze Hyundai lepsi nez ten neustaly strach z kradeze. Co nemam Oktavky, tak se mi spi klidne.

Vcera jsem jezdil s Peugeotem 307 SW, je mu asi 10 let ma nalitano 81tis a 1.6 HDI je krasne tiche, vibrace minimalni, fakt me zase to auto prekvapilo. Ani o3 neni tak ticha a kultivovana. A co vic, aktualni spotreba ukazuje SPRAVNE aktualni spotrebu MOTORU, takze bez kvaltu to ukazuje SPRAVNE a nic neprepocitava na nejake pseudo kilometry. To uz by pak auto mohlo i na volnobeh pocitat ujete kilometry protože motor jede uplne stejne at s kvaltem nebo bez. Tata ma spotrebu 5.3 nafty, coz je luxus na tak velkou krávu. Jezdi i hodne mesto. Ja to auto protahnul na okreskach a spotrebu jsem mu na 40km stahnul na 5.2, prej dalky jezdi za 4.5.

No az budu vybirat auto, tak asi kouknu i na pazouty.

post-12637-1428253843,5235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč má superb tolik plechu, to je strašný to leštit :D

 

a pawouk se dost nudí :D

 

@radius 1.6 HDI tiché? si spadnul z višně ne? asi ti natočím video :D debilnější motor sem nezažil, zlatá koncernová 1.6 TDI.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...