Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vite co je na tom to nejhorsi? Ta bezmoc, ze s tim clovek nic neudela. Mas fotky jak ta kola vypadala, kdybych nekde narazil na ne v bazosi na netu. Hod to hned i na FB, vsichni ti to sdilnem.

Pojistene to doufam mas?

pojistene to je

 

Tojo, to je na zastřelení. něco neskutečného, Ozi má s těma autama naprostou smůlu. Tyhle garáže jsou taky na hovno, většinou mají tihle šmejdi spoustu času v noci, nikdo tam nepáchne....

ja uz se k tomu ani nevyjadruju

 

Chces to nasdilet?

klidne muzes, diky

 

A mám všech 5 bezpečnostních. Jen trvá dlouho vybrat ty správné protikusy.

je cca 60 celkem a jsou cislovane, navic cca 40 jich vyradis na prvni pohled a pak zkousis jen 20. A v pripade kyd jsou dva, tak muzou hledat dva, takze do minuty ho maj pole me...

 

nnavic existuje takovej sajrajt univerzalni, kteret tam narves, sroub sice znicis, ale povolis to bez hledani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s tím nepohohu, ale když zajdeš někam na vrakáč, tak seženeš a vyměnil bych rovnou obě. Jednu ti asi stejně nikdo neprodá.

ještě k těm kolům. nemají na sobě vyražené někde nějaké výrobní číslo? Že bych si je opsal než je dám na auto, letní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole OZI teď jsem si toho všiml, no to jsou kurvy zasraný... Takhle zničit auto totálně... Ty prahy se opravujou jediným způsobem a to uříznutím a navařením, sám jsem to řešil teď po tom jak jsem hupnul do rigolu... a jsou tak tvrdé, že nejdou vytáhnout běžným způsobem, takže uříznout a navařit nové... Jinak ono to je vidět dost, ale neřešil bych to, horší bude ta podlaha, jak až moc je dojebaná...

 

Kola bude mít někdo na autě, to na net určitě nepůjde si myslím, nebo ne teď, ale tak za půl roku nejdříve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vzpěry jedině origo, žádná čína nebo náhrady už ne, málem mi to vyhodilo dveře z pantů a odrbalo mi to v místě pantů lak na střeše, nemá to proti-dojezdy, takže fakt ne... já budu kupovat nové obě, ale myslel jsem (mám je staré 2 roky) že bych sehnal jednu starou a nějaký čas by ještě mohly sloužit...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem ti to chtěl napsat Stringo, že vzpěry žádné jiné než origo nekupuj. Koupili jsme tehdy na Polo manželce a nefungují tak jak mají. Běžely nahoru pomalu a tam kde mají brzdit, na konci vystřelily a dveře to málem utrhlo. A byly nové neoriginální, ušetřili jsme pár stovek. Je to stejné jako se stěračema a brzdovýma destičkama. Jedině originál. :kol-47:

 

S těma práhama u Oziho je problém, není jak se tam pořádně dostat k tomu vyrovnání (a jsou tvrdé), to je noční můra všech klempířů. Podle mě taky jedině nové. Podlahu nevím.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, to máš Kokto pravdu, ovšem ty vzpěry jsou asi trochu něco jiného. Pokud bys sehnal vzpěry od těch co jim je dodávají, taky by to bylo asi něco jiného. Jinak Bosch stěrače dobrý, ale mně nevydržely to co origa, třeba kotouče jsem měnil na O1 jak na běžícím pásu, Bosch, TRW a ty se zkroutily stejně jako origa, dnes už se ví čím to bylo, ovšem tehdá se to nevědělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi upřímnou soustrast. Taky mohli vzit cely auto co... kdybys nelepil ty zamky zvejkackou. Prodam letni 15tky, sundej brzdy a budes jezdit na 15tkach jako frajer.

Clint,

chlape uz se probud, muj mechanik mival olej ze sudu a daval mi ho za 150Kc (Peeetrrr, prodavaji ti ho s malou domu, ale cena gut). Skodovka ma litr tak max za 100Kc a tobe to prodavaj za 400-700Kc, ferovej servis odpovi, ze to maj ze sudu, neferovej rekne, ze tam leje ty male flasticky za 400Kc, kde maj take peknou marzi - zde bych si ale vyzadal onu flasticku - preci si nenechaj 0.5l, to je neprodejny otevrene. Jakmile uctujou skutecny mnozstvi oleje, maj to ze sudu.

Btw,

Nevite na jaka auta (znacky, typy), lze pouzit elektrony 15' z 02 a gumy 195/65? Stejne byly i na 01, na 03 predpokladam pujdou taky. Ale co treba Rapid a Toledo? A jde to i na jine znacky aut? Hyundai ne, ten ma jen 4 srouby (alespon i20). Premyslim co s gumama do 2 let bych rad koupil nejaky auto a tak zbytecne nechci prodat pekny elektrony, kdyztak bych strelil jen gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...