Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To souhlas

Kurva hoši, co sem to zase nabral? Ležím s horečkou. Asi za to může ta dnešní drahá nafta [emoji27]

 

To máš z toho letiště - motá se tam kdejakej jouda z pofidérních destinací, kde řádí všelijaké choroby, tak se nediv, že máš pořád nějaký moribundus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, co by si na mě vzali, na starém vopelichaném psovi. Já nejsem bohatýr a junák Pančák, abych měl na každém rohu nadrbanou samici :kol-28: 
Jak on to dělá, on si snad současně s kastlí na autě přeleští i rákosku :kol-142:

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho mi vypravel jak to dela... ale k tomu abych to mohl provozovat stejne, tak potrebuju 550tis na rozjezd a nebo vzit nejaky použity skopek za min...

Klima,

No hej, proto rikam, jak to meri a redi. Kazdopadne pripady kdy to doplnovanim odrovnali znam, takze budto se to da nejak precurat nebo ty jejich vakuove pumpy spatne pracuji. Kazdopadne je dobre vedet, ze se to nedela jako napousteni balonku heliem a ze je z toho nejaky vystup, budu jej pozadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej už pokoj s tou klimatizací, už toho bylo napsáno mraky, ať si to řeší Petrrr ve svém vláknu kinder kárky....Já měl už spoustu aut a nikdy jsem s klimou neměl problém, chladila jak má a nebylo potřeba nic doplňovat. Když budu mít auto pět let, tak to snad nějaký smysl dává....udělá ti to každej autorizák za pár korun na počkání.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, pojďme řešit  Dehet vs. Benzín nebo ještě lepší USA vs. Rusko, to jsou živější témata.  :kol-28:

To radius vždy vstane z mrtvých a řeší týden starou probíranou záležitost, já myslím, že klima již byla uzavřena a až zjistím konkrétní aktuální skutečnosti od Rolbaře, podělím se a každý ať naloží dle svého s tou informací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to nějaké mrtvé, musím se tedy zeptat Clinta jak to tedy je, že v ruských televizích se vysílala reportáž o zabité 10ti leté holčičce ukrajinskými vojáky. Na tož reportérkou BBC bylo zjištěno, že žádná taková holčička neexistovala a samotní ruští reportéři se jí přiznali, že si to vymysleli a odvysílali páč museli - hold nařízení velkomožného. No jak to tedy Clinte je? :kol-98:  :kol-98:  :kol-98:  

neodpovídej: to já jen aby se ti zvýšil tlak, ustoupila ti horečka a byl si zase jako fík, aby tady ta diskuse jela. Chybí 3 strany a já chci vyhrát kofolu.

 

Jinak zítra asi pojedu přezout, uvidím - nechce se mi umejvat pak ty zimáky s plecháčema. Už jsem koupil 2 metry zahradní hadici tak zas na tajňačku v paneláku v bývalé prádelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se podívej, kolik toho nalhali ukrajinci, to by se za rok do novin nevešlo, ani kdyby je tiskli 10x denně....Navíc nic není potvrzené, může to bejt kachna jako každá jiná. Ničemu dneska nevěř, co se píše v novinách. Je to jenom blábol, lež a výmysly. Pravdu se nikdy nedozvíš a v těch článkách jí je tak 10%. Musíš věřit jenom sám sobě a svému autu ;) Do kofoly zbývá něco přes dvě stránky ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja platil tusim 1250Kc za klimu, na jiny vlakna nechodim, tak nvm co tam resite. Za dalsi nevim jak vy, ale ja mam jiz stranu 1247!!! Takze jsem vyhral? Clinte tvoje horecky a lezeni me fascinuje. Ty jsi zdravej jak ripa, pak jdes kolem postele a udela se ti nevolno? Nebo po tobe manzelka neco chce? Sex? Jak vlastne probiha tvuj moribundus? Zkusil jsi uz doktora? Je to fakt divny, podle tvych teplot se daji kalibrovat kalendare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...