Přejít na obsah

Po vytažení klíčku se nerozsvítí stropní světlo


pjdefort

Doporučené příspěvky

Omlouvám se, jestli to tu někde je, projížděl sem to tu, ale nenašel jsem..

 

Kamarád má Fábii rok 2001 výbava Elegance a po vytažení klíčku se mu nerozsvítí stropní světlo..lze to nějak dokódovat? Pokud ano, určitě to bude v centrální elektrice, ale poradil by někdo co, kde a na co to přepsat?

 

A ještě, dá se dokódovat trojblik? Nebo to ještě u FI nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luďa: krabička se dává do oktávky, u fabky se vyměňuje BSG..

 

MR 2001 to určitě nemá.. musel bys sehnat BSG s indexem D na konci.. a ještě přepojit stěrače, od MR 2002 jsou trochu jinak zapojené.. 

Editováno: , autor: Royce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě kolega si tripling do fabči dělal pomocí tý "krabičky". Kdysi byl i článek ve světě motorů. Tady to jen koupil, vytáhnul tlačítko na všechny 4 blinkry, rozpojil konektor, vrazil to tam a už to šlo. A nebylo to ani drahý. Cca 300 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsme to zkoušeli, v kódování jsem přičetl 8, kódování to přijmulo, ale světlo se stejně po vytažení klíče nerozsvítilo

 

V příloze přikládám číslo jednotky a původní kódování 09394, které jsme změnili na 09402 a nic..tak jsme to zase vrátili..dělal jsem to vůbec správně? To kódování 09402 se tam normálně po změně zobrazilo, vypnul a vytáhl se klíček, znova zapnul a znova vytáhl a nic prostě..používám VAG 3.04

 

 

 

 

post-29121-0-77036500-1376495374_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...