Přejít na obsah

Zacinajuca hrdza zadneho lemu?


Pajtaš

Doporučené příspěvky

Caute...

Chcem sa poradit...kedze pred prichadzajucov zimou som auto troska povytieral kde bolo treba a tam kde bola hrdzka to som obrusil a zatrel farbou...Ale dnes som chodil okolo auta a nahodou som si vsimol ze zadny pravy lem ma asi cca 1cm od toho zahybu lemu take pupiaciky ale nic strasneho ale ked sa clovek na to lepsie pozre tak to uvidi...a ako som kukal tak som zbadal ze z vnutornej strany lemu co sa tmeli zahyb vo vyrobe ze je ten tmel odlupnuty, a ine tam uz nema co byt odlupnute a mozno kvoli tomu su tam aj tie pupiaciky....mali ste uz niekdo s tymto skusenosti?? Sice uz ma auto 13rokov, ale ked to mam ja tak to musi byt tip top...:) mate nejake rady?? Maly ste ste uz podobny problem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti rezavy lem,tak to je  neorigo blatnik jako u me. mam boruacku a predni aj zadni blatniky menene a zadek zacina kapanek,ale je to absolutne neznatelne nikdo si toho nevsimne. jinakf abia hnije jen na mistech,kde je vyrobni vada a to je spoj prahu oplne vepredu s blatnikem,lemy prahu(spatny nastrik) 5 vrata u svetla  a u skla nekdy a dalsich par mistecek. ale lemy ne sem tam hnijou prahy,ale to musi byt vytopene taky sem zazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takto...povedat ci to bola buracka alebo nie to je tazko...lebo vsetko sa zda byt origo...spoje tmelom vobec nevyzeraju byt dorabane...aj pod vrchnou farbou je taka cierna asi zakladna ako na celom aute....uz som sa na to pozeral, a proste ako je ten zahyb vo vnutri lemu a je tmeleni tak tam bolo odlupnute asi cca 3-4cm..ide uplna pohoda...a podla toho aka tam bola hrdza to vyzera ze odlupnute to bolo uz velmi velmi davno...cize asi skor daka vyrobna vada, alebo slabsie odmastnene alebo co..nwm...po zime sa do toho pustim..teraz som to tak provizorne zatrel nech voda do toho nejde, po zime budeme mudrejsi...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam rocnik 2002 a po tech letech se to objevit muze, mel jsem to take tak. Resil jsem to loni kompletni opravou u klempire. S praci a lakovanim celeho dilu to vylo asi na 3 000 Kc. Myslim, ze u takhle starejch aut se to uz objevit muze, zvlast jestli to mas taky venku a jezdis kdyz solej... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...