Přejít na obsah

Benga boys


Martyp

Doporučené příspěvky

Tuhle (o vikendu-byly i Momonske valky) jsem jel trasu Varnsdorf-Ceska Lipa a hned v Jiretine pod jedlovou na me bliknul typek v natunenym golfu,ze v nasledujici vesnici jsou benga..Rikam oukej pojedu pomalejc,aby se nereklo..

Vjedu do vesnice (Lesné) a uz je tam vidim..rikam si,tak co ptaci..Cumeli na me najednou hop a byli tam..Zastavim a ze prej bezna silnicni kontrola...

Dam mu papiry a cekam...Najednou koukam,ja se jrou radit k zadnimu pravymu kolu...pak prisel,ze mam na aute veky kola,ze mam 16" a muzu mit jen 15"..

Tak sem delal udivenyho..Pak chtel videt vybavu..No klasicka buzerace...

Pak na me prej cop stim pane ridici,rikam,ze nevim..A on na me "¨Tak to mame za 5 bodu a nejaka tucna pokuta"..Tak rikam,ze asi tezko..Nakonec me asi ze slitovani pustili..

Ale kecu jak vopice chcani meli..

Nadruhou stranu si rikam,ze poprvy za 4 roky je to dobry..Ale bylo videt,ze jak maj "pravomoce" tak hledaj..

Jak jste na tom s nima vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim zdarne ujizdime silnicnim kontrolam lol vcera sem mela dve benga prede mnou a dve za mnou, ale v klidecku -_- okynka s folienam sly dolu a aby nebyl moc slyset vyfuck tak sem hodila neutral, pac to bylo z mirneho kopecka a hezky sem si pockala az me predjedou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem si telefonoval, na krizovatce se zastavil provoz a v protismeru take.

Vedle me zrovna stalo policejni auto, pan na me udelat tytyty a ja telefon polozil.

:D

za trest jsem si dal deset kliku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekni mi prosimte jak na miste zjistili, ze tam 16ky mit nemuzes :) Za to bych se jim vysmal ;)

Jinak ja s nima mam zatim dobry zkusenosti ;) Ale me se bojej, pac ja jsem Ustecky mafiansky zvire :smich:;)-_-

kdyz se hned ohanis pulkou familie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 kliku, jo??? A myslis, ze ti to pomuze?? :smich: Ty bys musel klikovat 5 let v kuse aby ti narostl sval o pul centimetru :smich:

no pak jsem si dal jeste 5 drepu, tak jsem to myslim dostatecne kompenzoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekni mi prosimte jak na miste zjistili, ze tam 16ky mit nemuzes :) Za to bych se jim vysmal ;)

Jinak ja s nima mam zatim dobry zkusenosti ;) Ale me se bojej, pac ja jsem Ustecky mafiansky zvire :smich:;)-_-

Taky ze sem se jim celou dobu smal..Kdyz mi rekl ze to je za 5 bodu,tak sem rekl,ze asi ne.. :D

A prisel na me s tim,ze ma doma Fabii taky,tak ze to vi...Magor!

jako kdyby mi ty body chtel dat,nebo vzit,nebo co s tim vlastne delaj,tak bych se s nim hadal do krve a nechal to postoupit do spravniho rizeni a pak s nima nejak vyjebal.. :t

A tren druhej na me prej,ze to ovlivnuje jizdni vlastnosti..Tak mu rikam,ze leda tak,ze to 2x lip sedi...

Prej,ze by ho sef hnal,kdyby prijel takovym autem do prace..Tak sem mu rekl,ze to jeho osud.. :D A ze mam techniskou.. :t

Clovek kolikrat nechape,co z nich leze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě už dost dlouho nestavěli, s fábií ještě vlastně nikdy, ale teď bych docela chtěl tu kazetu co rozdávaj. Asi si někde najdu nějakou hlídku a udělám nějakou prasárnu. :D

jakou kazetu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ma doma fabii, tak by mel vedet, ze na fabii jsou 16ky v technicaku - jasne, v nekterych drivejsich modelech v technicaku nebyly, ale on nemuze vedet jaky ty mas model, takze bych mu podekoval za upozorneni a zasmal se s nima ;)-_-

To jo no..Taky ze sem mu rikal,ze jestli to nevi,zue se na Fabie davaj 16ky seriove..

Jak rikam..Ne ze by me staveli casto-nastesti-ale kdyz uz,tak s nima vzdy jednam s usmevem..Lepe receno se nikdy neudrzim a musim se tlemit,jak je vidim.. :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ma doma fabii, tak by mel vedet, ze na fabii jsou 16ky v technicaku

Taky záleží na tom, kolik měl hvězdiček, znáš to:

- jedna hvězdička = umí číst

- dvě hvězdičky = umí číst a psát

- tři hvězdičky = zná někoho, kdo umí telefonovat

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě už dost dlouho nestavěli, s fábií ještě vlastně nikdy, ale teď bych docela chtěl tu kazetu co rozdávaj. Asi si někde najdu nějakou hlídku a udělám nějakou prasárnu. :D

Jo to mi taky neco kolega rikal,ze rozdavaj nejaky pecka.. :D-_-:D Coz sem nevedel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ma doma fabii, tak by mel vedet, ze na fabii jsou 16ky v technicaku

Taky záleží na tom, kolik měl hvězdiček, znáš to:

- jedna hvězdička = umí číst

- dvě hvězdičky = umí číst a psát

- tři hvězdičky = zná někoho, kdo umí telefonovat

:smich::smich::smich:

Tak to jsem si bohuzel nevsiml kolik mel hvezdicek..Ale zase byli dva a to se da taky nejak kombinovat ty jejich "funkce" ne? :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledně co mě zastavili, jsem telefonoval. Bohužel pro ně, jsem se vykecal na to, že mám v autě HF (který nefunguje), takže nebyl žádnej důvod, abych telefonoval z ruky. Při otázce, co jsem teda dělal jsem řekl, že jsem se škrábal na uchu a oni to sežrali... No dobře, tak nashledanou pane řidiči :D . Musím říct, že mi spadl kámen ze srdce... přijít o tři body by se mi nechtělo. HF už mám opravený B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ma doma fabii, tak by mel vedet, ze na fabii jsou 16ky v technicaku - jasne, v nekterych drivejsich modelech v technicaku nebyly, ale on nemuze vedet jaky ty mas model, takze bych mu podekoval za upozorneni a zasmal se s nima ;)-_-

A proč by to měl vědět ? To přeci nemusí vůbec vědět , když je jednou ORGÁN :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak benga už mě pěkně dlouho nestavěli, páč jezdím slušně a mám zánovní Fábii v sérii bez jakýchkoliv úprav a výstředností, které by je dráždili.

Ale vždycky, když mě v minulosti začali cajti často stavět a projevovali zájem o můj "kočár", tak to byla známka toho, že je "kočár" holt moc starej a měl bych se poohlídnout po něčem novějším, ale s Fabií snad bude ještě pár let klid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o.k. odpoledne musim na catu a zpet a jeste nejake cesty, tak ji treba dostanu :D

a 5 bodů k nim :D

za poslednich par dni jsem toho najezdil az az a porad nic, já chci tu kazetu!!! :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...