Přejít na obsah

Benga boys


Martyp

Doporučené příspěvky

Zdravim ,

ac nerad pridam take trosku do mlyna .. Asi pred tydnem se vracim z Chlumce nad Cidlinou do Pardubic .. Pred obci Rohovladova Bela jsem se zaradil za tranzit,ktery jel zhruba kolem 70 km/h .. Vjeli jsem do vesnice a najednou koukam jak se pred tim tranzitem zjevil ORGAN .. Rikam si vduchu,tak a je konec .. Zastavil jak jeho tak nasledne me .. Polil me studeny pot .. :ph34r:

Zastavil jsem a uz se ke me hnal straznik .. Jednalo se o statni policii .. Stahnul jsem okenko a straznik na me "pane ridici,prekrocil jste povolenou rychlost v obci,pripravte si doklady od vozidla" .. Pri tech slovech ve me byla opravdu mala dusicka .. Zacal jsem v pameti tapat kolik jsem mel na tachometru .. Na nic jsem si nemoghl vzpomenout ..

Vystoupil jsem a predal jsem doklady .. Najednou slysim z jeho vysilacky .. "modra fabie (moje SPZ) 65 km/h) ... !!!!! Opet sdudeny pot a tapani kolik je za takovou rychlost pokuta a sebranych bodu .. V tom mi straznik rika .. "bude to 1000 Kc pokuty a 2 body dolu" .. Rikal jsem si,tak to jeste neni uplna tragedie,ale to jsem nevedel,ze druhy uz se jal zkoumati muj poklad ..

Prvni co bylo,ze si obesel cele auto .. Samo se zastavil u folii na prednich oknech .. "takovy druh folii,repektive zatmaveni neni na prednich oknech povolene" .. Je jasne,ze jsem to vedel,ale zacal jsem delat,ze opravdu netusim,ze to neni povolene,ze firma,ktera mi to delala mi nic takoveho nerekla .. Nakonec to zakoncil domluvou ..

Mezitim,co jeden "organ" vypisoval blok a slozenku tak druhy se semnou dal to debaty ohledne meho auta .. Snazil jsem se k nemu chovat sluzne a rekl bych,ze se vyplatilo .. Byl na me take slusny,pochvalil me vzhled auta a rekl,ze jinak vse v poradku ..

Ptal jsem se take,kde meli radar,jelikoz jsem si jich vazne nevsiml .. Rikal,ze stoji asi 50 metru za ceduli ... :o To me dost zarazilo,necekal jsem,ze to budou brat takto vazne .. Vetsinou jsem pred vesnici vyradil nebo jen mirne zpomalil az jsem se dostal na 50 km/h .. Ale takhle jsem vlastne vubec nemel sanci .. :disgust:

Zaverem bych chtel rici,ze je to moje chyba a verte mi,ze ted jak vidim vesnici tak brzdim na 50 km/h .. Jinak nejezdim rychle .. Snazim se vse dodrzovat,ale tohle jsem vazne necekal ..

Tak to byl muj zazitek s policisty ... :(

Editováno: , autor: bajdik1...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o.k. odpoledne musim na catu a zpet a jeste nejake cesty, tak ji treba dostanu :D

a 5 bodů k nim :D

za poslednich par dni jsem toho najezdil az az a porad nic, já chci tu kazetu!!! :disgust:

No vidis - ja nikam jezdit nemusel a mam celou zlatou kolekci - tedy 3 kazety, hec :p:p:p:DB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis - ja nikam jezdit nemusel a mam celou zlatou kolekci - tedy 3 kazety, hec  :p  :p  :p  :D  B)

pac jsi znamej pirat silnic, tak ti to dovalili domu sami :D

Já tu kazetu mám doma tak půl roku a vzal jsem si ji (teda zeptal jsem se jestli si ji můžu vzít) na odboru dopravy když jsem si byl vyřizovat new řidičák (kreditku) za můj ještě totalitní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobika: njn uz me maj v registru tak mi to radsi davaj predem, ze prej bych to stejne nekde dostal... :p to vis nekdo ma a nekdo zase ne :p;)

Malta: mas urcite jen zlutou kazetu "Boura jen blb" ale jsou v soucasne dobe dalsi 2 dily... ;)

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...