Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Aktualizace:


Vick 2 osoby - chatka č.1


Čuzik 2 osoby + pes - chatka č.2


Michael91 1 osoba chatka č.2


Doktorone 2 osoby + dítě - chatka č.3 pá - ne


Airman64 1 osoba - chatka č.4 čt-ne


Mr.Chodny 1 osoba - chatka č.4


Drizzy 1 osoba - chatka č.4


Ghostbuster 2 osoba - chatka č.5


Tarantulas 2 osoby chatka č.6 pá-ne


czechmichael ???


Bajuszka 2 osoby + pes - stan st(čt)-ne


brc.majkl 2 osoby - stan


Sup1 ??? sup nebo plachta


 


Lanny ???


AceVentura ???


Nemo ???


PetříkJunior ??? (nejsem si jistá z nickem, kdyžtak mě opravte)


 


Michale a poptej se kdyžtak na ty ceny, protože na těch str píšou, že organizované zájezdy mají inviduální ceník. :D Jo a některým by to chtělo asi poslat SZ (Lanny, AceVentura, Nemo ...)


Jinak teda uzavírám datum na to, co má nejvíce hlasu ;) 


Ještě prosím pisněte od kdy do kdy dojede??? Předpokládám, že všichni do neděle :D Připíšu to potom ke každému v seznamu ;)


 


Snad jsem na nic po tolika příspěvcích nezapomněla :) 


 


Datum srazu je tedy 23.-25.5.2013


 


Bája


Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bando moja, tady se to teda rozjelo, nestíhám ani číst snad :)

Michale dík moc že ses toho ujal, je super že se teď nějak chytla "tradice", že pokaždé sraz někde jinde organizovaný někým jiným a že se pravidelně střídají čechy s moravou... Toto bude náš čtvrtý sraz a krásně se to střídá (Vranov - Víťa, Semihorky - Jarda, Bystřička my...)

Penzion na jídlo vypadá moc hezky a je super, že nás tam doprovodí i zaměstnanec, bude to mít určitě svou výhodu :p

Kemp taktéž vypadá velmi hezky, už se do něj těším teď a doufám, že konečně i klapne pořádné počasí, zatím k nám moc nakloněné nebylo...

 

Doktorone: My pokud to půjde pojedeme už ve čtvrtek odpoledne, abychom tam na večer byli, déle asi volno v práci nedostanu... ale to se uvidí... rozhodně když pojedeme takovou dálku tak se budeme snažit vyrazit co nejdříve abychom se tam i někde podívali...

 

Ghostbuster: Není nic lepšího než pořádná projížďka našími Supími miláčky :) Vím o čem mluvím, v létě jsem si dal krásných 700km na jeden zátah a bylo to super :) Sice nejdou srovnávat cesty české a rakouské ale byla to pecka :)

 

czechmichael: Hele my s Barčou pořádali podzimní sraz a udělali jsme to jednodušše, podle prvních přihlášených jsme napočítali počet chatek a k tomu přidali 4chatky navíc pro sichr... Domluvil jsem se s paní provozní že ji tři týdny předem zavolám a upřesním přesný počet chatek, který budeme požadovat. Myslím že teď to bude asi taky nejlepší takhle udělat. Další dobrá věc je podle mě zůstávat s nima v kontaktu, nám to velmi pomohlo a byli k nám nakonec velmi vstřícní :)

 

Fakt už se těším jak uvidím staré známé, ale že poznám i nové tváře.

 

Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych taky rád jel už ve čtvrtek ráno každopádně to nezáleží jen na mě :-) Uvidime jak Víťa s Radkem natom budou časově :-) Já sem rebel ja bych klidně vyrazil už ve 3 ráno :-) Dálnice prázdné pohoda :-) A může se jet jak o dušu :-)

 

Jinak s datem počítám už na 100000000000% a hlasím si dovču v práci ať mě nikdo nepředběhne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace:


Čuzik 2 os. + pes - chatka č.1


Michael91 1 os. chatka č.1


Doktorone 2 os. + dítě - chatka č.2 pá - ne


Ghostbuster 2 os. - chatka č.3


Airman64 1 os. - chatka č.4 čt-ne


Mr.Chodny 1 os. - chatka č.4


Drizzy 1 os. - chatka č.4


czechmichael 1os. chatka č.4 pá-ne


Tarantulas 2 os. chatka č.5 pá-ne


 


Bajuszka 2 os. + pes - stan st(čt)-ne


brc.majkl 2 os. - stan


Sup1 ??? sup nebo plachta


 


Vick ???


Lanny ???


AceVentura ???


Nemo ???


PetříkJunior ??? (nejsem si jistá z nickem, kdyžtak mě opravte)


 


Michael a budeš sám a stan nebo chatka??? ;)


Jinak jsem tu aktualizaci trochu poupravila, už jsem se v tom sama začala ztrácet :D


 


Bája


Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...