Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

To je super zprava pri pondeli :)

Jinak ja uz jsem k tomu seznamu psala i kdo jak je v chatkach, rozdelila jsem to teda na cisla, aby v tom nebyl chaos. Pak akorat do toho kempu musos dat vedet, kdo prijede drive, ti co budou mit chatky, na stany neni potreba rezervace.

Stepane, pokud budete chtit ten bungalov, tak ti ho do seznamu pripisu misto chatky ;)

Stejne si myslm, ze rozdelame zidle nelde mezi chatkama na place a budem radi, ze jsme se sesli, tak je jedno, jak daleko od sebe chatky jsou :)

Baja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to každopádně je jasný že si kecnem všichni pospolu, ale jde mi o to, že když tam večer uložíme malou, aby jsme nebyli od té chatky moc daleko a měli vchod na dohled víš, takže když by to od těch chatek bylo těch 5 metrů, tak pohoda, další věc, že je super ta sprcha v bungalovu právě pro malou, nebudem jí muset po koupání nikam vláčet a je tam místo na přenosnou postýlku a když budete chtít, tak se taky budete moct sprchnout u nás, plus je tam lednice na pivka a tak, a linka na přípravu nějakejch laskominek, to neni marný

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtělo by to ale pak aby jsi se tam zajel osobně mrknout a nejlépe vyfotil, jak je ten bungalov daleko od těch chatek, pátral jsem na netu snad uplně všude, ale nenašel jsem a aby bylo právě ohniště někde mezi těma chatkama a bungalovem, kde by jsme seděli aby na ten bunga bylo vidět, kdyby to mělo bejt nějak moc za rohem, tak radši pak budem taky v chanos, ale kdyby to šlo, tak paráda, plus ta lednice je uplná paráda kdyby to klaplo, takže předběžně berem bungalov, ale ještě bych se na pevno rozhodl, až to tam michal skoukne, nejlépe vyfotí a zhodnotí, zda je to reálné, jelikož chceme večer sedět s váma a kdyby na tu chatku nebylo vidět, tak bych si to moc neužil, jelikož bych furt sondoval, jestli někdo neoxiduje u chatky kde bude malá a tak podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace:


Čuzik 2 os. + pes - chatka č.1


Michael91 1 os. chatka č.1


Doktorone 2 os. + dítě - chatka č.2 pá - ne


Ghostbuster 2 os. - chatka č.3


Airman64 1 os. - chatka č.4 čt-ne


Mr.Chodny 1 os. - chatka č.4


Drizzy 1 os. - chatka č.4


czechmichael 1 os. chatka č.4 pá-ne


Tarantulas 2 os. chatka č.5 pá-ne


Vick 2 os. chatka č.6


wladi 1 os. chatka č.7


 


Bajuszka 2 os. + pes - stan st(čt)-ne


brc.majkl 2 os. - stan


Sup1 ??? sup nebo plachta


 


Lanny ???


AceVentura ???


Nemo ???


PetříkJunior ??? (nejsem si jistá z nickem, kdyžtak mě opravte)


 


Víťo jsi zpět v seznamu a promiň bylo mi psáno, že nepojedete... Jsem ráda, že jedeš ;)


 


Bája


Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...