Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

není třeba.Jen jsem si to neuvědomil.No a jelikož jsme organizovaná skupina tak asi i ta cena půjde nějak ukecat směrem dolů ne?Teda aspoň to tam takto mají napsané.No a jelikož někteří jedem už ve čtvrtek tak není důvod to nevyužít od čtvrtku a tak doufám že s tím problém nebude.Je na to ještě brzo,ale na druhou stranu proč se o tom nepobavit už nyní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já si to jako určitě umeju na osvětčenym místě v praze, ale na tý bílý bude po cestě určitě něco vidět, takže bych to tam pak někde sprchnul ,ale když bude hnusně tak to stejně nemá moc cenu, no uvidíme, něco tam snad bude, tak víc koukej kolem sebe teď, ať nás můžeš někam navést

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem psal já jezdím na myčku k Lorenc-Logistic Klatovy. Wapka,ruční mytí a nejlepší když tam znáš ty kluky co to tam drhnou ty auta :).Tak víš,že to máš jak z fabriky.

 

Takhle to vypadá hned po umytí:

 

post-16026-0-34649500-1393196011_thumb.j

 

A jinak tankovat jezdím na Benzinu Verva Diesel :)

 

 

A jinak v Klatovech máme asi cca 6 benzinek jen v Klatovech :D. Nechápu. A to eště nepočítám takové ty soukromé zastrčené někde v dílnách.

Editováno: , autor: czechmichael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako srazek to bude hoodne slusnej :-). A neboj pivko bude,ale bojim se,ze jeden soudek stacit nebude :D. A i snad nam to domaci dovoli :-(

Tak domácí snad nebude zakazovat bečku ne?To je jak by ti zakázal,aby sis na ohni udělal sám co chceš a nutil ti své.Krom toho je to autokemp a ještě jsem se nesetkal s tím,že by si někdo něco takového diktoval,ale jasně stát se může cokoli nicméně tohoto bych se nebál.

Raději spíš řekni svou vizi jak si to ty představuješ?Musíš mít plán jak si to s tím pivem pořešite,protože jak bys to dělal?To koupíš ze svého a pak si to vybereš od konzumentů?Nebo si uděláš seznam kdo o to bude mít zájem a podle toho objednáš množství?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se u pípy udělá seznam a kdo si načepuje udělá si čárku, a pak se sečte, kdo kolik vypil a to zaplatí, ne? ... Snad jsou všichni natolik normální, aby tě nenechali platit celou bečku a co vypijou to si zaplatí a nepodváděli :p Co? Myslím, že je lepší tohle a čepované, než si vozit plech a sklo sebou :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak bohužel.Co to píšeš.To samozřejmě tak nefunguje kamaráde abys něco platil sám o to se neboj.Jednoduše to udělej takto: máš tady seznam tak se každého dotyčného zeptej jestli bude chtít pivo a jakmile ti napíše tak to ber jako závaznou objednávku a máš to ne?Pak budeš mít seznam a na sraze si to zkasíruješ.To nefunguje tak,že když něco organizuješ tak na to budeš doplácet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...