Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

ty bláho, tady se rozjela debata jako blázen, celej den bez netu a tady to jede

 

už bych to neřešil, ukáže se až tam budem, k narážkám stylu kvůli čemu jedem na sraz se ani nebudu vyjadřovat, jelikož to je asi jasný, mám zrovna většinu kamarádů z restauračního businessu, takže vím jak to chodí a vím že to není nemožné, ale to už taky nechme stranou, když nezbudou na výběr pouze játra, tak se najim v pohodě, jen jsme to asi mysleli jak airman,vick a tak, že když jedem na sraz samozřejmě ohledně aut, který všichni milujem a všichni se o nich můžem perfektně pobavit, jelikož je to naše společná záliba, tak si to chce člověk užít se všim všudy, je to taková malá dovolená a ještě s bandou, která má ráda jednu stejnou věc, tak to chce mít člověk i s dobrým obědem, kterej samozřejmně může být skvělej i když bude omezen výběr, takže asi tak

 

jinak mr.chodny naprosto dokonalej objev, už dlouho si řikám, že k tomu štěpánovi pojedem někdy na oběd na kus dobrého masíčka s domácí farmy, takže plán na oběd v pátek mám asi jasnej

 

těch chanos chatek je tam 28 dle netu, tak možná ještě nějaký dohlásíme pokud budou volný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby jste věděli celá levá strana v tom kempíku je naše. To jest všechny chatky. Plus eště ty bungalovi.Kdybychom se tam všichni nevešli. A restauračku ,už opravdu řešit nebudu. Až to dáme dohromady napíšu jaké bude znění. Buď se vám to bude líbit nebo ne.

 

A k tomu Štěpánovi. no nechci vám to nějak kazit. Ale slyšel jsem dost negativních ohlasů :) Ale je to věc názoru a kdo asi taky natrefil na šikovného kuchaře :) Ale když vám řeknu,že u nás byli hosti co tam byli dali jsi steak u nás a vychvalovali nás do nebes tak to člověka potěší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par dni jsem se zde neukazal a ejhle! Nestacim se divit a jsem opravdu zklamanej z toho, jakej problem dela par jedincum vybrat si ze sesti jidel! Tohle uz je proste klasicky cechackovstvi, nespokojenost a pruda. Napred jste byli hotovi z toho, ze se nikdo nechce ujmout srazu a pak se ho teda michal ujme a nabidne obed v jejich restauraci a zacina vyvstavat dalsi problem. Nikdo z vas, co takhle lobuji za zvanec netrpi podvyzivou ci nechutenstvim k jidlu, soude dle fotek nebo z realu, kdyz si budete chtit prozit chutovy orgasmus proc to nemuze byt s zenou u romanticke vecere? Proc musite mit vyber ze 100 jidel na sraze tykajici se superbu? Jsme snad forum.anosefe.cz aby jsme soudili, jestli zdenda pohlreich dal skutecne restauraci opravnene 2 hvezdicky nebo chcete spravit chut po pivu a potesit bricho z predeslyho dne? Za nas jsme se rozhodli odhlasit se z tohoto vyletu. Omlouvam se barce, ze musi upravit seznam a taky michalovi. S brnenskym komandem se rad potkam v lete at u prehrady nebo punkevnich jeskyni kdy vytvorim slibeny jednodenni vylet kterej se snad podari zrealizovat. Uz cteni tohoto "problemu" mi nedelalo dobre a nepotrebuji to poslouchat ani na sumave. Jen rada pro michala, dej od toho zradla ruce pryc kamo, vidis co je za problem jen s vyberem jidel, chran buh, kdyby to jidlo nebylo tak dobry jak pises. To budes jeste vul hodne dlouho, holt přemīra iniciativy skodi; tak to dnes bohuzel funguje. Ja jsem taky jednou napsal, ze bych daleko na sraz nejel, ze se mi to zda jako vyhozenej peniz pri mym studiu prav, kdy si brigadne vydelam mesicne necely 2 tis za ktery musim pak fungovat celej mesic. Za blbce jsem jeste dodnes, ze by tato vikendova akce schlamstla moje vydelany penize nikdo nevidi. Az budu vydelavat, bude to hned jina, ale to jim zde nevysvetlis. Zaverem nez se odhlasim od sledovani tohoto tematu, chci rict jeste posledni vec. V sobotu jsme pochovali nasi babicku a staral jsem se o nasledny kar. Prijelo temer 35 lidi a nikdo nemel problem vybrat si ze 2 jidel. Kureci prirodni s hranolkama nebo rizek a bramborovej salat. Oni totiz umi pochopit, ze tohle neni o zvanci ale o pratelskym posezeni a pokecani. cus

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brc.majkl: co na to napsat, snad jenom ze to zbytecne hrotis. V Sedmihorkach bylo v restauraci na celem jidelnicku snad sest jidel, v Bystricce devet a nikdo s tim nemel problem. Myslim ze nekterym nejde o to, ze by byl maly vyber, ale ze si nebudou moct objednat to, na co budou mit zrovna chut, i kdyz to v nabidce pro ostatni bude.

Co jsem cetl reporty z predchozich srazu, kde jsem nebyl (Vranov), tak ty byly hlavne o jidle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za nazor. Uz jsem rikal,ze restauraci opravdu nehidlam resit. Mame to zamluveny. Kdo bude chtit pojede kdo ne muze ject jinam. Nikoho tam nenutim. Jen jsem chtel je vzit tam kde to znam jak se tam vari, a vim jak to tam chodi. Naslo se par jedincu kterym to vadi. Tak at.

Takze koukej pak natankovat a dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale(brc.majkl): opět tu srovnáváš něco nesrovnatelného.Sraz a Pohřeb je uplně něco jiného.Jak můžeš tyto dvě věci srovnávat ? Smutečni hostinu snad plati zas jeden člověk nebo pozůstalá rodina, ale určitě ne každý sám. To je velký rozdíl. A jak to vím ? Jednoduše během roku a půl mám v rodině za sebou 5 takových smutných akcí s pohoštěním, ale neprezentovla jsem to zde,protože to beru jako soukromou věc.

 

 

 

Možná vypadám tady s pár kolegy jako rejpala ohledně jídla, ale taky to může být proto, že někteří nemohou jíst toto a támhle to a o těch lidech to víme s předchozích srazů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co do toho tahas placeni? Tady jde o to, ze je snad uplne normalni, pokud je vic lidi, ze se da zmensit pocet jidel a tim ulehcit vyber. Vubec nechapu co ma s volbou jidel spolecne placeni. To neni udelany proto, aby clovek usetril korunu a na poslednim rodinnem rozlouceni omezil ostatni, ale protoze byl v restauraci 1 kuchar a takovej pocet lidi + dalsi prichozi. Trochu vic tolerance by neuskodilo ;)

Mimo jiny taky srovnavas nesrovnatelny. pletes si sraz s moznosti se poradne nazrat. Ja timto netrpim, protoze do restaurace chodime s rodinou pravidelne. Byl jsi nekdy na velkym srazu jako je skodahome ci octaviaclub kde je nekolik stovek navstevniku? :( tam jidlo nikdo neresi, tam se resi auta

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani máš pravdu do restaurace chodím vzácně a sraz beru taky jako takovou malou dovču(nejen já) pač jinde na dovču nejezdím.Tak se chci 2x do roka nažrat máš pravdu :-) A tak to je u více lidí ,... Na velkým srazu jsem nikdy nebyl a ani nebudu oto nestojim a tam beru zcela jasně že tam se jídlo pro tolik lidí neřeší :-) Ale na srazu SuperBů byl vždy oběd společný se vším všudy žadné meníčka.

Já tolerantní jsem a moc.

 

Libí se mi jak každý srovnává tohle a tohle a přitom kdyby jsi Michale a druhý Michale zažili sraz na Vranově tak tam jsme šli do  restaurace u Bazalů tak víte očem je řeč.

 

A pokud třeba U hrachů je 1 kuchař na 100 lidí tak to je fakt jen a jen problém daného motorestu.

 

Což oto ja se spokojim s hranolkama a řízkem, ale vím, že na sraze budou lidi co nejí smažené třeba nedělá jim to dobře a třeba lidi co nejí omáčky atd...

 

Přijde mě to už směšné řešit takovou banalitu jako stravování.Stímhle jsem se ještě nikdy nesetkal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co se týče mě a mojí polovičky tak jíme všechno... a já jsem prasátko :) na srazu jsem nebyl,jezdím jen pravidelně na Brouky 1303L což je  super zážitek a tam jíme jen klobásky a hodně pivka

takže předpokládám,že i tady budou klobásky,maso na grilu a pár kousku pivka a ja budu maximálně spokojenej

takže v chatce vířivku jo :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to resit ani nechtel. Myslel jsem ,ze jsme vsichni dospeli a kdyz se napise,ze to bude tak a tak. Tak se s tim bude souhlasit. Ja ted nemuzu vedet jaky sefova chysta jidelnicek na kveten . Mame jeden kery se meni kazdy den + jidla stala. Ale bohuzel na takovy to pocet lidi a v dobe obedu tak davame pro ne omezeny vyber. A este si nikdo nestezoval. Porce davame hodne slusne. Takze se naji kazdej. A kdyz ne muze se dorazit necim sladkym. Jde o to,ze kdyz se budou vymejslet kraviny tak tu kuchyn tak zasekame,ze nejem my,ale spousta dalsich bude nastvanych. A na tento vikend bude minimalne 6lidi v kuchyni 3 kuchari + pomocne sily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pocit, že všichni co měli nějaké výhrady už dávno napsali, že už to nehodlají řešit a pak se to zase rozjede, o hladu nebudem, to je důležité a dále pojďme řešit něco dalšího, a jen mimochodem, kdyby to jídlo nebylo povedé, tak rozhodně nebudem naštvaný na michala, jelikož on to nevaří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

časově to bude asi výcházet nějak takto:

- odjezd z kempu ve 12.00 směr Klatovy - přesun zabere počítam tak hoďku, když z toho uděláme zároveň spanilku,

- dvě hodiny na obědě,

- hodina v Klatovech na nákup na Kauflandu nebo někde.

 

Přímo v Klatovech se dá navštívit třeba Černá věž - 81m a 226 schodů, dají se navštívit klatovské katakomby. Kousek od Klatov je pak hrad/zámek Klenová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může být i kameraman kdyby měl někdo techniku a chtěl by se toho ujmout.I to už jsme kdysi zažili.Filmováno přímo se superba přes střešní okno a pak i na cestě kdy dotyčný člověk poodjel koloně a krásně ji pak nafilmoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...