Přejít na obsah

Otvaranie 5. dveri z vnutra


Jencik

Doporučené příspěvky

Zdravim

prave som nasiel na nete take tlacidlo do oktavie 2.

http://www.aliexpress.com/item/VW-Skoda-Octavia-trunk-switch-car-boot-switch-button-with-cable/1614598254.html

je mozne aby sa v octavii 2 dal otvorit (odskocit) kufor z vnutra?

pokial viem taka moznost neexistuje? mal som to vo fabii, tlacidlo vo vnutri ale v octavii mi to chyba. kufor mi odskocii iba pridrzanim tlacidla na dialkovom.

co si o tom myslite? ma niektotaku moznost vo svojej octavii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zdravím,

pochopitelně to jde.

Nejdřív jsem našel vodič na tlačítku v 5. dveřích, jeho uzemněním se kufr (s pružinami) otevírá. To ovšem znamenalo sundat plast z 5. dveří.

Pak jsem vodič pomocí bzučáku našel u řídící jednotky a zapojil na koupené tlačítko - i když nemám takové pěkné, dal jsem tam další P.

Pokud máš FL, najdu fotky kam jsem ho napojil, u původní OII budeš muset hledat...

Pomocí relé ještě přepínám funkci tohoto tlačítka - při zapnutém zapalování spínám ventilátor v potahu sedačky a při vypnutém otevírám dveře.

A to v něm ještě mám dvě LED - červenou napojenou na alarm a zelenou na napájení kamery :-)

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze podla toho co citam standardna funkcia auta to nieje.. Len domaca prerabka. no tak potom neviem ci by som sa do toho pustal... mne len nebolo jasne preco predavaju original tlacilo ked octavia taku moznost nema. jedine zeby FL? ja mam pred fl 2006.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že ani FL to nemá standardně, ale také mi to chybělo.

Prostě jsem připojil další tlačítko k tomu v 5. dveřích.

FL se od před FL liší jen jinou centrální řídící deskou.

 

Prodávané tlačítko právě asi stačí připojit do správného bodu k řídící desce a ke kostře.

Není zrovna levné, ale aspoň má správný popis :-)

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...