Přejít na obsah

Nemestí sa my rádio do auta


Doporučené příspěvky

Cawte kúpil som si rádio pioneer deh-x3600ui lenže sa my dáko nezmestí do tej schránky lebo na rádiu my bránia vpredu také železá keby tam neboli tak by sa aj zmestilo lenže to by som zasahoval do rádia a to nechcem existuje dáka varianta ako to tam nacpať neviem si rady. Ďakujem za skoré odpovede. PS: tú sú tie želiezka : http://a248.e.akamai.net/pix.crutchfield.com/ImageHandler/fixedscale/400/300/products/2013/37/130/x130X3600Ui-B-1.jpg

Editováno: , autor: FabiaSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takto podarilo sa my tam napchať to radio do nútra len som musel dáko ten original kovový rámik odpojiť čo bolo na tom rádiu pionner :kol-48: ja magor nečítam návody :D a potom to tak vyzerá  :kol-48: všetko je OK len musím kúpiť originál kovový rámik na fábiu a lebo ten originál sa my tam nezmestí potom dať tam to rádio do nútra. Lebo som skúšal dať aj bez toho rámiku  :D ale to rádio my vypadne  :kol-48: a to by som nechcel :kol-15:

Editováno: , autor: FabiaSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastový šuplík- teda odkladacia schránka pod rádio tam musí byť ako prvá a potom sa tam montuje rádio. Ak si si dorábal nejaké basáky, tak máš zlú kabeláž, lebo vo dverách nie sú žiadne, tam je sterdotónový repro., zlý kontakt buď na repre,alebo na konektore rádia. A Neukladá ti stanice, lebo máš prehodené napájanie stálych +12V a spínaných od kľúča zapaľovania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...