Přejít na obsah

ulomené "příchytky"


trywet

Doporučené příspěvky

Zdravim! Mám strasne hloupy dotaz, se kterym mi asi nikdo z Vas nepomuze, ale presto se zeptam. Mám 2 roky staré RS po facelifte. Jiz kdysi jsem v predni casti prahu ridice (pod panty dveri) nasel lezet zelenou "capku" a nevim, odkud vypadla. (první foto). Dnes jsem bohužel po otevření kapoty našel další (úplně jinou) příchytku, ktera vypadá, že ma ulomenou "hlavičku" a ležela mezi kabeláží za levým (z čelního pohledu pravym) svetlometem. (viz 2. a 3. foto). Na druhe fotografii je presne misto, kde lezela a na prvni je jeji detail. Tahle (oproti te prvni) lezela primo v motorove lozi, takze uz me celkem trapi predstava, ze by u ani ne 2 roky stareho auta melo nekde neco v motorove casti "litat". Ndokezete je nekdo identifikovat? nebo mi aspon poradit, jeslti se zeptat v servisu, nebo prdet na to? Mockrat dekuji sad.png jak je to vubec mozne, kdyz ma auto najeto 30k... Je tohle normalni?

IMG_5784.JPGIMG_6095.JPGIMG_6096.JPG

(kliknutím zvětšíte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...