Přejít na obsah

Zabeh


Doporučené příspěvky

Ale jinak je pravda, že asi nějaká poklidná okreska, kde není velký provoz, bude pro zajíždění nejlepší. Já chtěl ale hlavně říct, že když člověk jede po dálnici (a přemýšlí nad tím), tak s trochou snahy, lze auto zajíždět i tam, že není potřeba se dálnici vyhýbat. Ne všichni tuto možnost totiž mají, těžko projedeš celou republiku za jeden den po oresce......daleko nejhorší je město, to se asi shodneme... :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na to koukal a u nový byl olej cca 2/3 na rysce a po 8500km tak nějak stejně, co se týká záběhu tak když jsem měl najeto asi 400km jel jsem do Francie, hnal jsem jí 2tis. km po dálnici, chvilku 100, chvilku 140 a v krátkých úsecích klidně 180 a myslím že jí taková cesta se střídáním otáček a zátěže prospěla, po této cestě jela o poznání lépe a spotřeba o proti začátku o litr dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Já přebíral auto, když mělo 6km.. prvních 1000km jsem se snažil jezdit delší trasy s minimálním zatížením hlavně po okreskách (vynucené výlety a cesty kvůli záběhu motoru)... po 1tkm už jezdím normálně jako kdykoliv jindy, tzn. když spěchám tak spěchám, když ne, tak se courám. Jestli je to dobře nevím, ale i manuál hovoří v tomto duchu, tak beru, že to autu nejspíš neuškodí a pokud mu to prospěje, jenom dobře :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...