viewer

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 290
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

245 Výborná

1 Sledující

O uživateli viewer

 • Hodnost
  Veterán

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

1 984 zobrazení profilu
 1. Hluk při studeném startu

  110kW žádný nepravidelný chod po startu nemá, jen někdy mírně zvýšené otáčky ale naprosto čisté bez nějakých zakopávání a max. do 1 minuty (spíš méně) běžný volnoběh...
 2. Škoda Octavia III facelift

  Tak to abych si to Aircare zapnul a vyzkoušel, v manuálu o tom skoro nic nepíšou tak jsem to nastavení tak nějak doposud přecházel, děkuji za bližší vysvětlení koncernoví kolegové.... :-)
 3. Škoda Octavia III facelift

  Co přesně dělá to AirCare, ví někdo ?
 4. Motorový olej - výměna

  Mám v Tiguanu stejný motor a mám psanou normu 504.00 (pevný 502.00), tak moc tomu nerozumím proč v OIII píšou 508.00.... Osobně dávám 504 a budu měnit po cca 15-18tis. km, na novém výměna v 5tis. a pro informaci, na vaně je úplně klasický vypouštěcí šroub.
 5. Výměna oleje

  Jaký olej - ten který splňuje předepsanou normu kolik litrů, - stačí se podívat do návodu, obsah náplní jaký filtr? - já bych dal origo, ale pokud dáš od nějakého kvalitního výrobce nic nezkazíš......
 6. Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.

  Ano funguje to tak, (tedy předpokládám že je to stejné jako v Tiguanu) v koloně se DSG umí samo rozjet i zastavit, navíc přes Lane assist umí i zatáčet takže v koloně zábavné... Když stojíš delší chvíli tak musíš ťuknout na plyn, při zastavení nakrátko se rozjede sám.
 7. Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.

  Nakonfiguruj si auto jaké chceš a obejdi nebo obešli obchodníky a požaduj cenovou nabídku, co je na tom složitého ? To co taky kde kdo napíše ti může být jedno, stejně se tě to ve většině případů nebude týkat.
 8. 1.4TSI 110kW

  Dle výpisu z GPS je nejvíce jízd do vzdálenosti cca 4km a průměrná rychlost za 6tis km je šokujících 33km/h, prostě jak říkám, většinou hrkačky po městě.....se spotřebou i autem jsem max. spokojen.
 9. 1.4TSI 110kW

  DSG, 4x4, --- 7,4 dle PP, reálně dle tankování 7,8 průměr za 6tis. km, hodně krátkých pojížděk po městě, na delších trasách (nad 100km) není problém se dostat pod 6
 10. Pojistková skříň - zapojení autokamery

  A tak to má být :-)
 11. Parkovací asistent – Automatic Parking assistant

  V Tiguanu vyparkování z podélného jen tlačítkem zapnu a dám binkr kam chci vyjet....to by mohlo být stejné......?
 12. Pojistková skříň - zapojení autokamery

  Pokud kamera nemá vestavěný zdroj (ty lepší mají) tak se to tak chová, proto má mít na +12 trvalé napětí aby se po vypnutí ovládacího napětí mohla normálně vypnout a uložit poslední soubor.
 13. Euro NCAP Crash Test vozu Škoda Kodiaq

  Kodiaq je celkově robustnější a větší tak bych čekal že se to v těch testech promítne...
 14. Euro NCAP Crash Test vozu Škoda Kodiaq

  No, sourozenci to úplně nejsou, Tiguan je spíše sourozencem Atecy a Karoqu, přesto je na tom Kodiq parametry nejhůře....divné. ochrana cestujících - ochrana dětí - ochrana chodců - bezpečnostní asistenty Tiguan 96% 84% 72% 68% Ataca 93% 84% 71% 60% Kodiaq 92% 77% 71% 54% Podle Euroncap.
 15. Pojištění

  Pov. ručení + Hav. Allrisk - havárie, vandalizmus, živel, krádež, skla, GAP a úrazovka pro všechny osoby, bonus 50%, spoluúčast 10tis. -- 9300,-/rok