Přejít na obsah

pri zavirani dveri se ozve zvuk z narazniku


mbaud

Doporučené příspěvky

Mam octavii II combi,a pri zavirani zadnich dveri se ozve z narazniku takove cvaknuti. V autorizovanym servisu mi rekli,ze to dela u vsech aut,ze kdyz se zavrou dvere,tak vznikne v aute pretlak,a v narazniku jsou nejake prudochy,co cvakaji,ze to nemam resit. Dela to taky nekomu?

a jeste jeden dotaz,v zadnich dveri nedrzi tesneni,je to na zaruku,nebo ne. Nevim co vsechno muzu v zaruce vyuzit. Diky

Editováno: , autor: mbaud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesneni reklamovat, to je jasne.

 

To bouchnuti pri zavreni zadnich dveri mi to dela taky. Nechapal jsem, co to muze delat. Potom jsem schodou okolnosti odstrojoval interier kufru a objevil ty pruduchy, o kterych ti v autorizaku rikali. Je to presne tak... Muzes je zacpat, ale je to nesmysl. Jsou tam proto, aby odvadely vzduch, ktery nasaje ventilace interieru. Vzduch proleti celym autem a u zadnich bocnich okenek (v kufru) vleti do tech pruduchu, ktere jsou pod okenkama a vyleti prave temito pruduchy... Pruduchy maji zpetnou klapku, aby vzduch mohl jen ven. A prave tato klapka pri zavreni dveri bouchne. Je mozne, ze takto je to resene jen u combi, proto to Pawoukovi nedela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...