Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Než Octavii Style zkus se projet Golfem Variant za 472900,-. Nechci se hádat, ale proti Octavii je to auto úplně někde jinde. Zpracování interiéru i auta, naladění i přes stejný podvozek je jinde. Tak dlouho, co je auto neutrální v zatáčce, skoro nikdo neumí. Člověk si z Golfu Highline sedne do Octavie a připadá si o 10 let zpátky. Nám pro 2 a malé dítě stačí ,,malá´´ Fabia, ale skoro všechny delší cesty se jezdí G.

Já mohu jen škodovky, kvůli zaměstnavateli. Mě se F3 líbí, ikdyž plechařina je  bláto, ale právě když jsem jí měl půjčenou, říkal jsem si, že vzadu není žádné místo v porovnání s O3 a Roomsterem. Rozdíl je v tom, že F3 81kw combi Style s plno pakety můžu mít za 3950,- a O3 1.2 Style s pakety za 4900,- a 1.4 Style s pakety za 5400,-. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je za krásné peníze :).

Já si vybral Fabii, ale za těchto podmínek v Octavii 1.4 se budeš mít nejlépe :).

No, jednou už doma byla, tak mě láká zkusit nové auto, ale taky se spíš přikláním k O3. Rapida jsem tak nějak vyloučil, nějak mě vůbec neoslovil. Jen spíš řeším ten motor, ale je možný, že zase skončím u 1.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jen ta položka ve výbavě 2 zónová au. klima v základu, u Octy v Activu za 11tis. manuál :)

Příjemné jsou i měkčené vršky tapecu na předních dveřích a u HL svítí boční dekorační lišty, co já jen Superb 3.

Vyrábět to s atmosférickým motorem, tak bych si i půjčil a Variant Trendline by stál doma :).

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jednou už doma byla, tak mě láká zkusit nové auto, ale taky se spíš přikláním k O3. Rapida jsem tak nějak vyloučil, nějak mě vůbec neoslovil. Jen spíš řeším ten motor, ale je možný, že zase skončím u 1.4.

V Rapidu je vzadu dost místa na nohy, ale ta vysoká nakládací hrana u kufru :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paket Style PLUS jsi si nevzal ?

 

Taky mě to zarazilo, ale asi ne - podle mě to bude nějaký nákup přes firmu, kde jsou kvůli velké slevě tyhle pakety zakázaný.

Paket Style Plus jsem nebral, protože nebyl potřeba. Výhřev nevyužiju, těch pár minut než se auto ohřeje v zimě vydržím. Sunset mam příplatkový zvlášť a 6x repro je myslim automaticky v příplatkovém Boleru. Jediné co mě trochu mrzí po těch pár dnech ježdění je to, že jsem si nedal do výbavy "smartlink AKA mirrorlink" o kterém jsem si myslel že je automaticky přidaný do Bolera :x . Jinak, auto jsem bral jako zaměstnanec agentury ve škodovce, tedy se slevou a zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, když ty to máš vlastně tak nakonfigurovaný, že se ti výbavy kříží.

 

málokdo bere sportovní volant ( což ti vymínusuje v paketu kožený paket a volant s multifunkcí )

málokdo bere bolero ( kde je i surround )

topení pod zadek nechceš - kdo nevyzkoušel nepochopí

sunset se ti pak vyplatí vzít zvlášť, stejně i tak topení pod zadek by se ti vyplatilo zvlášť

 

to pak ju...

 

PS: od mirror linku si moc neslibuj... proč myslíš, že se vrátil do nabídky amundsen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, když ty to máš vlastně tak nakonfigurovaný, že se ti výbavy kříží.

 

málokdo bere sportovní volant ( což ti vymínusuje v paketu kožený paket a volant s multifunkcí )

málokdo bere bolero ( kde je i surround )

topení pod zadek nechceš - kdo nevyzkoušel nepochopí

sunset se ti pak vyplatí vzít zvlášť, stejně i tak topení pod zadek by se ti vyplatilo zvlášť

 

to pak ju...

 

PS: od mirror linku si moc neslibuj... proč myslíš, že se vrátil do nabídky amundsen :)

s tím že málokdo bere bolero bych tak nějak nesouhlasil. Rok a půl jsem dělal v logistice VLT, takže mam odježděno jak na fábiích / spacebackech tak na octaviích / rapidech / seatech a konkrétně u těch fábií ty Bolera celkem padaly do fábek. Jinak topení jsem zkoušel u rapida a přiznám se že to je příjemné, ale zas na drouhou stranu jsem využil zbylé penízky na sportovní volant a podvozek. (ten jsem si těžce oblíbil, hlavně kvuli vzhledu, dodáva autu trošku šmrnc) U toho rádia mě mrzí že jsem si ten mirror link nedal, kor kvuli navigaci. A amundsen je už cenou někde jinde, než bych si představoval. takže tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale je vám jasný, že kdyby vzal Style plus paket, tak ušetří 1500,- a má vyhřívání sedaček zadarmo. Pokud máš Style plus paket, tak sportovní mufu volant je +3500,-, přílatek za Bolero se sníží o ty 2000,- za Surround, který je v paketu a pak je tam i ten Sunset za 5500,-.

 

Edit: Tak beru zpět, Sunset je jen za 4000,-, takže by byl na stejné ceně, jen by měl ten výhřev navíc.

Editováno: , autor: Pavel M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale je vám jasný, že kdyby vzal Style plus paket, tak ušetří 1500,- a má vyhřívání sedaček zadarmo. Pokud máš Style plus paket, tak sportovní mufu volant je +3500,-, přílatek za Bolero se sníží o ty 2000,- za Surround, který je v paketu a pak je tam i ten Sunset za 5500,-.

 

Edit: Tak beru zpět, Sunset je jen za 4000,-, takže by byl na stejné ceně, jen by měl ten výhřev navíc.

 

jo ba jo, ona tam je pak sleva na volant apod. hm to člověk dopředu neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...