Jump to content

FABIA III

OB Autodíly - Náhradní díly pro vůz ŠKODA Fabia III

Forums

 1. Interiér

  Vybavení a úpravy interiéru

  2.8k
  posts
 2. Exteriér

  Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd

  3.6k
  posts
 3. Motor

  Vše o motoru, převodovém ústrojí a výfucích, poruchy, úpravy

  6.9k
  posts
 4. Podvozek

  Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

  3k
  posts
 5. Elektrika

  Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...

  9.4k
  posts
 6. 3.8k
  posts
 7. Ostatní

  Co se jinam nehodí a týká se Fábií.

  13.5k
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • Z aplikace nevím, ale jde to z: https://www.skoda-connect.com/
  • Tak jsem dneska přezul poslední auto a umyl dnes všechny zimní kola. Příště, jak jsem si pořídil na poslední auto už jenom elektrony i na zimu . Nechci zase opravovat řez na plechových discích je to pořád to stejný po zimě.
  • Nic ve zlem ale tam Megoš ten kufr ma fakt lepší. Tohle muže ospravedlnovat jen opravdu velký fanda Škodovek. Tohle byla vždy vada. Kdo chce kombík tak nechce nákladovou hranu. Tohle Skodovka proti VW mít nemít odjakživa kufr obří ale neprakticky.  
  • Budeš to muset do spodní části dveří strkat dírou po repraku a ještě tam potom dostat ruku a uvaleckovat. To já přes ten montážní otvor nebyl schopný.
  • pokud by amunsen měnil kanály tak by to zachytit někdy šlo. holt blbej mobil... ☹️   Teď jsem tu vyndal snad 10 mobilů 🤣 Ač s velkejma lcd tak bohužel na spousta z nich ještě android 4.xxx Sice g. play otevřu, ale mapy.cz nenajdu. Jsou na novější android☹️   Škoda těch founů, takhle by šly využít.  GPS maj všechny.   Tak jedině nějakýho kchepla za 1500,- kterej bude mít aspoň android 10. AA už je obsaženo.    Natáhnout nějak šikovně kabel do kastlíku a bude integrovaná navi.       
×
×
 • Create New...