Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FABIA III

Fora

1. Interiér

Vybavení a úpravy interiéru

2 096

Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd

Sponzor sekce: Autolepky.cz

2 386

Vše o motoru, převodovém ústrojí a výfucích, poruchy, úpravy

4 971

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

2 065

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...

6 200

Duc duc ..... :-)

2 612

Co se jinam nehodí a týká se Fábií.

11 500

• Aktuální příspěvky

• A nakonec jake je tedy nejlepsi tesneni pod tu kapotu? Diky
      • Hi, I drove almost 10k (in 10 months or so) with 0w20 and the oil level were 3/4 so still not bad and close to what is was before. But I returned to the old good 5w30 for the autumn and winter, and I will probably stay with it for longer.
      • Smlouva je castecna jistota, na netu se daji pohledat docela slusne vzory, pripadne u nejakeho pravnika nechat vypracovat na miru (napr. kupni smlouva na nemovitost v mem pripade 4.000,-). Pokud mas garaz na zadanem miste tak bych realitku vynechal, rozhodne bych zkusil nejdriv hledat sam a az nasledne realitka (ja ji vyuzil jen jednou). Smlouvu jsem vzdy psal na dobu urcitou a max na rok, s moznosti prodlouzeni. Energie pokud tam mas nejake pripojky jsem vzdy psal na najmece, s tim ze nekteri distributori umi i kontaktni osobu, takze v pripade neplaceni zaloh se muzes informovat. Ohledne lidi, je to sazka do loterie ale vzdy jsem se snazil dozvedet o najemci co nejvic, pres FB, google, insolvencni rejstrik, apod. Toto vzdy neco malo naznaci ale ne vzdy se zadari. Na mensim meste je to lepsi, tam to lze castecne zjistit i pres zname apod., smejdi tam jsou vetsinou dobre znamy. Tak jako tak, pokud narazis na blba, tak ti nepomuze ani nejlepsi smlouva, apod. Klep klep ja nikdy nemel problem. Hodne zdaru.            
      • Na mojej fabci mi dali olej 0w20 podla normy vw508.00 v autorizovanom servise pri 30tkm (rok 2017), pricom si myslim, ze od vyroby tam bol urcite olej podla normy vw504.00, ale to som uz dalej nezistoval. Pri 45tkm si robim vymenu oleja sam a davam 0w20... Pri 60tkm budem v autorizaku zistovat ci mozem prejst naspat na normu vw504.00, pokial nie, tak zostavam pri 0w20 a norme vw508.00...
      • Odpověď servisu asi bude "to je vlastnost" nebo "to je palivem, zkuste natankovat blablabla". O počkání před vyjetím jsem zatím nečet (nikoliv ve smyslu promazání motoru atd) - taková doba může být zvlášť v zimě docela dlouhá, soudím dle sebe a atm. motoru. Dochlazování ok. Ale asi bych jim to tam postavil, ať udělají zkušební jízdu za studena s live daty, třeba bude problém jinde (směs, teplota ventilů,...)