Přejít na obsah

Spínač předních světel


biker_xxx

Doporučené příspěvky

Predem se omlouvam jestli jsem zalozil tema ktere uz tady jednou je,projizdel jsem forum a pouzil jsem i hledej,nic to nenaslo....

 

Dneska sednu do auta a chci pustit svetla,otocim spinacem,parkovacky OK,otocim do druhe polohy a nic ani kontrolka svetel nesviti,mlhovky funguji....

Pojistkama to neni,mlhovky a potkavacky maji stejnou,takze by nesly ani mlhovky.....

 

Je vypinac v riti nebo to muze byt jeste necim jinym?

 

diky moc za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mýlíš se, mlhovky mají pojistku č.36, přední levá potkávačka č.21 a pravá č.20 (VIZ UŽIVATELSKÝ MANUÁL)

No každopádně pokud jsou TY SPRÁVNÉ POJISTKY OK, a obě žárovky nepraskly naráz (a to bez prdele, i to už jsem viděl), vyndej spínač světel:
Zatlačit směrem dovnitř, otočit doleva a vysunout. Odpoj ho od svorkovnice a zkontroluj konektor a piny ve spínači (vyskočený pin, očouzený pin, atd.), poté proměřit spínač, nebo si od někoho půjčit jiný a zkusit.

Také ohledně pojistek: nejednou jsem narazil na pojistku, která zjevně vypadala dobře, ale při prozvonění mlčela. Takže buď pojistku proměřit přímo prozváněčkou na autě(hrotama navrchu), nebo vyndat a prozvonit venku. Pokud nemáš zkoušečku, tak prostě rovnou zkusit nahradit novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano s tema pojistkama mas pravdu,vcera sem se do toho jeste vrtal uz na svetle :) a zjistil jsem ze tech pojistke je vic....predtim sem to delal po tme prave :-D

 

Spinac sem vyndanej mel a nic sem na nem nevidel,ale jak rikas,zkusim od nekoho jiny,tu moznost mam,sice az cca za tyden,ale to snad pocka......

ja jen jestli by to nemohlo byt necim jinym nez tim spinacem nebo pojistkama...... pojistky jsem zkontroloval vcera(ty spravny) ...

 

me zhasly obe dve predni svetla potkavaci + kontrolka na palubce....takze to pojistkama asi ani neni jeste kdyz jsou ok....

 

nekdo na netu na fb fan klubu superbu me strasil ze to muze byt nejaka ridici jednotka na svetla co je docela mastna....ani nevim ze tam neco takoveho je(xenony nemam)

 

kazdopadne diky za radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...