Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Karlos krasne fotky :kol-47: .

Patriku jsme se tam domlouvali ze dame jeste jeden pokec o prazdninach a to nahore nad jizbou na te vyhlidce. Ale jeste se nevi kdy, jelikoz nikdo nevi jak vy ostatni robite o vikendech a jak budou mit vsichni dovolenou. Tak jsme se domluvili ze to zas treba oznamime par dnu predem a kolik nas prijede tolik nas bude i kdyby zas jenom v par lidech i tak jsme tam krasne pokecali. A jelikoz tam asi nebude velke parkoviste tak to bude i vyhovovat. Jen je treba aby vyslo pocasi a nekdo navrhl datum :) A oficialni bude az v zari urcite. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuj, neznasam mrtve uhly v spatnom :/ rano pri vybocovani z pripojovacieho pruhu som skoro stiahol sebou Kiu...nastastie HTP po pridani dokazalo na par cm popri jeho prednom narazniku preficat dopredu (bolo to na 50-tke)...mne by sa zadny novy zisiel, ale riskovat nebudem :D

--

Z mobilu

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....Ale musim rict ze oba co jsou na fotce jsou silnicni pirati :D :D

 

No počkej, mám všechno na kameře, sice z posledního místa, protože jste leteli jak blázni  :D, ale mám to, pak jak se vrátím asi v pondělí do Ovy pro auto, tak hned to z kamery vydoluji.. Aspoň všichni uvidí, kdo je tady pirát a mě s Rambem ze začátku ujížděl  :kol-28:  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspire: ok teda na vyhlidce se vleze i aut tolik co do slezské :kol-47: odskoušeno dá se tam vjet do toho areálu hospody na travicku :)

 

Jinac dovolenkuju od nedele 14 dnu, ale pak ještě 14dnu v kuse makam páč máme odstávku takže já budu ready začátkem sprna. Teď se ještě doma seru s matičinim Fiatem...pekelný stroj, nejraději bych to odvezl do milaty ! :kol-29:

 

Pak ja se vrátím z dovolenkování by jsme mohli nahodit nějakou tu anketu na ty trička, ať vím z hruba barvu velikosti a počet trik, ať se mám pak při objednávání opřít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počkej, mám všechno na kameře, sice z posledního místa, protože jste leteli jak blázni  :D, ale mám to, pak jak se vrátím asi v pondělí do Ovy pro auto, tak hned to z kamery vydoluji.. Aspoň všichni uvidí, kdo je tady pirát a mě s Rambem ze začátku ujížděl  :kol-28:  :D

 

No vsak jsem se bal tak proto jsem ujizdel :D Si tak jedu na pohodu domu pred jizdim jedno auto a z niceho nic se za mnou vyriti dve modre fabie tak jsem se lekl a slapl na to :D

Ale Ondra je vetsi pirat bo jet tam kde je radar a jeste k tomu mu to pise at zpomali na 50 jede 100 to uz bylo nad moje sily :D

Jinak Ondro vse nej k Tvym narozkam. :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme letos v plánu termály v Hungarii.

Ještě nevíme které.

to bude těžko vybírat, když je jich tam tolik ... osobně mám vyzkoušené ty nejvzdálenější, Harkány a Hajduszobozslo, jedny u HR hranic a druhé u UA hranic, obojí spokojenost ... ale to bude asi u všech :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počkej, mám všechno na kameře, sice z posledního místa, protože jste leteli jak blázni  :D, ale mám to, pak jak se vrátím asi v pondělí do Ovy pro auto, tak hned to z kamery vydoluji.. Aspoň všichni uvidí, kdo je tady pirát a mě s Rambem ze začátku ujížděl  :kol-28:  :D

No tak to jsem zvědav co kamera viděla  :kol-28:

 

Ty budeš ale bohatej ;):D a jedna pikoška štěně má dneska narozky tak psst  :kol-27:

 

:D :D 

nemyslíš tím Sněhurčiného Rejpala :kol-28: ?

 

Hele :D 

Já už mu přál... k 15-tým narozeninám, myslím, že jsem se moc nesekl  :kol-28:   :D

 

Četl jsem no :D že dík ;)

patnácté :smich:  ... a že prý už dojíždí druhé gumy :kol-46:

A kolikáté jedeš ty?Ty HaŤaPko :p  :kol-28:

 

No vsak jsem se bal tak proto jsem ujizdel :D Si tak jedu na pohodu domu pred jizdim jedno auto a z niceho nic se za mnou vyriti dve modre fabie tak jsem se lekl a slapl na to :D

Ale Ondra je vetsi pirat bo jet tam kde je radar a jeste k tomu mu to pise at zpomali na 50 jede 100 to uz bylo nad moje sily :D

Jinak Ondro vse nej k Tvym narozkam. :kol-35:

Díky ;) 

Jo a tomu co si psal o pár řádků hore tak to ty si začal :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...