Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tak co,sedí to na Vás?  :kol-28: :D 

Něco o mě :D

 

Modrá

 

Modrá barva, zejména tmavá, znamená stabilitu a jistotu, takže majitel takového auta bude nejspíš spolehlivým člověkem. Také tento člověk údajně radši splyne z davem, než aby ostentativně stál stranou a byl středem pozornosti. Je to dříč, je organizovaný a umí naslouchat. A pokud jezdí autem světle modré barvy, je pozorný a loajální.

Typické profese: Chirurg, zdravotní sestra, porodní asistentka, terapeut

 

 

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/co-o-vas-rika-barva-vaseho-auta-odstin-prozradi-mnohe/

 

 

 

 

EDIT: Kašlu na to,budu porodní asistent  :smich: 

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Bílá

Jak stojí i výše, ti, co zvolí bílou barvu, jsou posedlí čistotou. Mají o sobě často vysoké mínění, vyžadují řád a přesnou organizaci a jsou důvěryhodní. Nezřídka pracují ve vyšším managementu a jsou energičtí, ale po designové stránce vyznávají minimalismus. Bílá také údajně může ukazovat, že k posedlostem daného člověka patří produkty firmy Apple.

Typické profese: Architekt, plánovač, projektant

 No ale tu barvu jsem vybral jelikoz jsem ji na aute jeste nemel tak nevim zda to plati. Ale podle toho to tak sedi na 75%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...