Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tomus: škrabka je škrabka od favorita přes VW ať do rooma :D spreje nejsou ta moje krevní skupina

A jo téma bylo plastové bebechy pod spz. A ještě jak si tam davaj reklamy všichni sem říkal i jinde že kdyby dali slevu nebo pronájem tak to vozim ale taaak je to hnusne nepraktické vrze to cvaka klepe a ještě z toho vypadne spz :D

Mám raději svoje rezave šroubky :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus: škrabka je škrabka od favorita přes VW ať do rooma :D spreje nejsou ta moje krevní skupina

A jo téma bylo plastové bebechy pod spz. A ještě jak si tam davaj reklamy všichni sem říkal i jinde že kdyby dali slevu nebo pronájem tak to vozim ale taaak je to hnusne nepraktické vrze to cvaka klepe a ještě z toho vypadne spz :D

Mám raději svoje rezave šroubky :D :D

 

Ja radej volim sprej :) . nenamakas se a sklo je bez mrazu :)

Plastove ramecky pod spz v dnesni dobe jsou ruzne :/

ja jsem na tento temu podival jsem. Problem je takovy ze je za malo dirku na sroubovani plastu a pres toto plast dela oranzove mista. Ja mam cely plast oblepeni gumovou podlozkou a z kvuli teho nemam rezavych mist.

Kamrad z kvuli teto podlozky pod spz mel spousta problemu ale nemel je polepene :)

V polsku mame takove podlozky ktere nic nemaji , jen sedy pasek u dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...