Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Wirer: jak to? Co s tím je? Když je doma škoda že je nepojízdný.

Ale řeknu ti takovou story kamarád ať na jaře mu pomuzu nastartovat skurt OK no problém. Hop hop hup natočené. První vyjížďka druhy den mi volá že to nejde nastartovat 3/4 roku sem se v tom hrabal řešil servisy chujoviny elektro komplet všechno změřené a furt sem se nechtěl smířit že je to řídící jednotka a ejhle nikdo nechtěl na zkoušku půjčit tak se koupila univerzální a motorka na první jiskru natočila. A mě malém jeblo v ten moment. Pak už jen drobnosti. Po vyřešení sem pak řešil příčinu. No nenajdes prostě po první vyjížďce OK při druhém startování zkrat a jelikož je komplet zalita tak vyhořela a nic nepoznas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale myslím že by zas nebyl takový problém se domluvit na jaře bude času. Teď je to bída už a je i chladněji potrebuju udělat servis takže zítra nám shodí na baráků lešení a já přes týden umyvam a dav masinu do sklepa potrebuju dělat ventily oleje řetězové sady atd co je potřeba jako čerpadla filtry atd. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...