Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Aha to me nenapadlo no ze by ty otresy to fakt byly. :D

EDIT: Jsem si vsiml jaky mas pekny podpis :kol-47: .

 

Oba mame moc fajny podpis :) takovy razovity :D

 

Jo podpis pěkný, také bych si to tam dal, ale nějak mi to nadává, že moc řádků, tak jsem se na to vytento  :kol-32:

 

Jirko napiš Pawoukovi , on Ti pomuže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku prosím prosím, mohl by si mi to tam dát také? Já si to tam dal, ale nešel mi tam druhý odkaz s tím INFO, jestli by si to dokázal, byl by si zlatý  :)

 

EDIT: To Slezská jizba nepotřebuji, jen ten sraz by se hodil 

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondrášu, když budeš pořád zlobit v tématu o srazu, tak ti tam dám něco nehezkého. Například BAN. :kol-46:  

Musíš jít do svého profilu (třeba kliknutím na svůj avatar) a tam vpravo nahoře uvidíš "Upravit můj profil", kliknutím na to se dostaneš do nastavení svého účtu. No a tam máš vlevo jednu z možností "Změnit podpis". :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem nedávno návod na vložení spotřeby.. tak ti zkopíruji ze zprávy ten konec:

 

Jinak podpis tady na fóru se tvoří tak, že klikneš vpravo nahoře vedle tlačítka odhlásit na svoji přezdívku a pak na "mé nastavení" a pak vlevo na "změnit podpis" a tam vytvoříš to co jsem ti na začátku popsal. Kdyby ti to nešlo dej vědět   :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...