Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Já nikde netvrdím, že to nenasere, ale podle těch příspěvků, co by jsi jako tomu dotyčnému udělal? Chci jen říct, že se dějí daleko horší věci, časem na to příjdeš, že auto má sloužit mě a ne já jemu. Ale byl jsem taky takový, a spoustá lidí kolem to taky přizná. Postupem času zjistíš, že jsi se kvůli takovým blbostem vůbec vztekal. Tím si projde asi každý.

Takže ti přeji, aby jsi nemusel v životě řešit vážnější  potíže než je odřený lak na autě.

 

A ještě k té "staré mrdce" co kdyby to bylo nějaké SUV nebo něco jiného 4x dražší než tvoje auto?

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde hlavně o to, že si dotyčný dovolil ujet. Ujetí od dopravní nehody 7bodů. Jen proto, že chuj by přišel o nějaké bonusy. Jde tu o to, že si platí pojistku a ta jeho pojistka mi měla zaplatit nový lak na mojim nárazníku. O to jde.

 

To, že někdo škrábne někomu auto se stane neříkám. Ale určitě nejsem takové hovado , abych ujel. Ještě kort, když to musel pocítit, když sem měl proužek barvy i na světle.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pech :( 

 

To mi připomíná případ u nás z minulého týdne.Někdo náklaďákem nacouval tam jak je parkujeme do plotu a kromě plotu poškodil i ty sloupky.Co myslíš?Přiznal se někdo?Bohužel ne....jak malé děti :( Když něco zdupu tak to přiznám ne?  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra my máme v práci nakladače Volvo 110 , a někdo dojebal motor u podavače. Normálnš ohlá hřídel mezi motorem a převodovkou. Nikdo nic nikdo nic a shodou okolností tam byla kamera. Takže mrkli zjistili kdo co a jak. No a dotyčny na to řekl stejně je to tu všechno rozjebané a ještě začal vyskakovat do směnového. Což sem uplně zíral, že je ještě v práci.

A to takových různých dalších story mám mraky. Lidi se neumí chovat a co hůř, že to jsou věkově i lidé o generaci starší. :( Je to smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasí :D No co na to říct :D

 

 

Jinak dneska se mi zadařilo hned 2x :D

 

Poprvé hned ráno ze směru OV-V.Polom,jak vjíždíte do Polomi tak máte po levé straně pumpu,jedu do kopca a dopravák u cesty,osobáky pouštěl rovně a nás velké doleva,říkám si co se děje.A pak mi to došlo,na parkovišti vpravo stáli dopraváci s váhou a už tam měli nějakého chudáka s cisternou.No a protože policajt nestihl doběhnout do cesty tak jsem projel a i ten s tím náklaďákem za mnou :D Ale pak to objíždění přes ty prdele okolo :D 

 

No a po druhé jsem našel a vrátil z5 majiteli peněženku včetně dokladů,občanky,kreditky,peněz,různých kartiček apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zkušenost z opačného konce spektra.

Před pár lety jsem našel d.kabelku plnou různých blbostí s doklady,ale bez peněz a kreditek.

Strávil jsem 4.hodiny na PČR při sepisování. A benga se na mně dívali,jako bych tu bábu okradl.

Myslíte si že se někdo ozval?Přitom stačilo říct děkuji,protože vím co to je lítat a vyřizovat os.doklady.

Dnes i kdyby já nevím co,nechám ležet a budu se dívat na druhou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...