Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Jsem se toho nejak kdysi prezral a uz mi to vubec nejede ty pizzy. Kdyz se nahodou stavime na obed do pizzerie vzdy hledam na listku smazak :D

 

Jirko my porad jezdili i v lete na tu capkarnu. V lete zas na ten koupak ostrava jih. A tu porubu to bylo dnes prvne. Je to tam pekne az na toho plavcika co me furt za neco dupal. Furt se mu neco nelibilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D ty si vul :D

Buzeroval me za to at svou dceru nenutim plavat v bazene a ze se nemame po sobe strikat vodou. Jsem cekal ze jeste po me vyjede at se nepotapime :D A furt mi predhazoval pravidla a pozdeji az pujdu domu at si prectu nejaky paragraf 7 v jejich pravidlech :D a tem jsem bohuzel necetl bo jsem na neho zapomnel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, já byl vždycky bohatý hlavně duchem  :D  Ovšem "službu konající mistr plavčík" alias koňomrd (já znám teda ze Slovenska jen ovcomrda) nasvědčuje, že tady bude značná intelektuální konkurence  :D Ale to je teda titul, jak by měl řídit dělostřeleckou palbu při nejmenším. I když v dnešní době bych očekával spíše něco jako "manažer pro styk s vodou".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...