Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

slapnahrabe

Uživatel
  • Počet příspěvků

   860
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Dny vítězství

   2

  Statistiky prodejce

  • 0
  • 0
  • 0

  slapnahrabe naposledy zvítězil 4. Květen

  slapnahrabe nejvíce like obsah!

  Popularita

  340 Výborná

  O uživateli slapnahrabe

  • Hodnost
   Profesional

  Návštěvy profilu

  Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

  1. slapnahrabe

   CarStick v Karoqu

   To není na měsíc. To je platnost kreditu na rok. Funguje to stylem 0,4 Kč za 1 MiB a dobíjí se to jako předplacenka. Tohle je ono: https://www.t-mobile.cz/predplaceny-internet
  2. slapnahrabe

   CarStick v Karoqu

   Tak jsem šel také do CarSticku. Na německém e-bayi z nějakého Audi hausu za 1 290 Kč + poštovné a za 3 dny doma (Česká pošta ať se jde zahrabat). SIMku jsem vzal zde zmíněný Twist Online s 1 GiB dat, u operátora na prodejně mi ji nechali za 249 Kč. Díky @LukášCBR za inspiraci s obojím. Jinak doteď jsem také používal Wi-Fi hotspot a považoval jsem CarStick za zbytečný, ale to byl názor, dokud jsem to nezkusil.
  3. slapnahrabe

   Výměna motorového oleje

   V návodu nebo v kufru by měl být takovýto štítek. Kód motoru je vpravo nahoře nebo v řádku s výkonem (u mě CHZC). Typ motoru mám i v TP (CHZ), poslední písmeno rozlišuje jen výkonovou variantu. Šroub mi někdy měnili, někdy neměnili, nehledal jsem v tom nějaký systém, nikdy nic neunikalo. Pro klid duše ale ten šroub nestojí tolik.
  4. slapnahrabe

   SWING

   Pokud vím, tak Woody tady někde zmiňoval, že má Style+ a tam je u Rapidu ve výbavě Škoda Surround se 6 reproduktory. Ale ten popis by odpovídal, že to nemá zapnuté nebo to porovnával v režimu rádia, kde to nefunguje z nějakého důvodu záměrně. Ten rozdíl je opravdu propastný.
  5. slapnahrabe

   SWING

   A máš zapnutý Škoda Surround a virtuální subwoofer? Tam je ještě třeba dát pozor, že to nefunguje při Rádiu, ale jen z médií.
  6. slapnahrabe

   Jak otevřít auto, ve které není baterie v systemu keyless

   Život je hledání.
  7. slapnahrabe

   CarStick v Karoqu

   Nevíte nebo nemůžete prosím někdo zkusit, jestli lze LTE CarStick použít i jako modem přímo v počítači? Vím, že lze přes Amundsen nasdílet jako Wi-Fi hotspot, ale zajímalo by mě, jestli se to dá použít i samotné např. s notebookem úplně mimo auto.
  8. slapnahrabe

   Climatronic

   Funkce klimatizace při topení slouží k vysušování vzduchu a odmlžování.
  9. slapnahrabe

   ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

  10. slapnahrabe

   ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

  11. slapnahrabe

   Zimní pneu

   Já mám Polaris 5 R17 od minulého týdne a také jsem si všiml vyšší hlučnosti. Předchozí zimní Savy byly tišší.
  12. slapnahrabe

   Výměna motorového oleje

   Já teď dával při první výměně starou dobrou 5W-40 pro 502.00. Ničeho zvláštního ve spotřebě ani zvuku jsem si nevšiml, jen mi přijde, že motor dosahuje vyšších teplot oleje tak o 5 - 8 stupňů, ale nemám to nějak podepřeno.
  13. slapnahrabe

   ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

  14. slapnahrabe

   Climatronic

   Mi to pískání lezlo poměrně slušně "na mozek" i bez osvěty tady z fóra. Ale citlivost na zvuky je samozřejmě subjektivní.
  15. slapnahrabe

   Hlavice řadící páky

   Mi ji na předchozím Rapidu měnili celkem třikrát. Současný Rapid, letos nový, opět odrbaná : ) A jako bonus nově také volant , to u předchozího nebylo. Holt optimalizace výroby je svinstvo : )
  ×