Jump to content

slapnahrabe

Uživatel
 • Content Count

  961
 • Joined

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

slapnahrabe last won the day on September 2

slapnahrabe had the most liked content!

Community Reputation

429 Excellent

About slapnahrabe

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A manželka Chucka Norrise se pokouší přeladit rádio:
 2. Mezitím na Slovensku: https://www.tvnoviny.sk/domace/1973385_opity-jazdil-po-stanovom-mestecku-na-domasi-ludia-ktorych-ohrozoval-ho-potrestali-svojsky
 3. Já jsem nepsal nic o obchodníkovi. Předpokládám, že tu prohlídku a nacenění opravy řešil se servisem, a pokud má auto v záruce, tak by bylo relevantní se jich na detaily zeptat. Je pravda, že já jsem si nikdy vyloženě "reklamaci" nevynucoval. Jen jsem nahlásil problémy a oni to automaticky dávali na garanci u auta v záruce. Pak mi třeba až volali, že se to buď neprojevilo nebo to není reklamovatelné, příp. co s tím. Ale nevím, jaké bylo celé pozadí této události.
 4. Reklamovat můžeš v jakémkoliv autorizovaném servise a proč se jich prostě nezeptáš.
 5. To jsem měl také a bohužel to byla celkem dlouhá anabáze. Řešilo se to několikrát. Poprvé ořezávali výplň. Podruhé ji úplně vyměnili. Potřetí výměna konstrukce sedadla a od té doby byl klid. Pokud si netroufáš na rozebírání sedadla nebo to máš v záruce, tak se obávám, že si sám nepomůžeš.
 6. Neumožnila, protože tam chybí řídící jednotka ve dveřích, která toto realizuje.
 7. Je to pro ně horší. Mžeš nastavovat vynucení denního svícení, než vjedeš do garáže, aby se kvůli té chvilce nezapínaly, jenže to se Ti zase bude ošoupávat vypínač :-) Já všechny takové věci kolem auta neřeším, to je jednodušší se zbláznit. První Rapid měl přes 100 tisíc a výbojky původní, současný má 40 denního ježdění a také drží. Pokazit se může vše i nové.
 8. Pokud vím, u Dynamic sedaček byly stížnosti na nenastavitelnou hlavovou opěrku a problém s tím spojený zejména právě pro vyšší osoby. Ale tohle Ti nikdo neřekne, musíš si do toho sednout sám.
×
×
 • Create New...