Přejít na obsah

Stropní lampička-nezhasíná


tomtom

Doporučené příspěvky

Pulminuta je skutecne standard - jedna se o zpozdovac vnitrniho osvetleni, ucelem je aby sis stihl zapnout pas a strcit klicek do zapalovani, ne svacit a cist noviny, od toho mas spinac na trvale sviceni.

To se pak pri vytazenem klicku vypina za cca 30 minut - je to ochrana pred vybitim baterky, kdyz nekdo zapomene nechat svitit lampicku treba v garazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám problém. Včera jsem měl rozdělanou palubovku a zjišťoval zapojení DO k mému autu se snahou rozchodit dojezdy oken. Nic sem nijak nepřepojoval, jen sem se na to koukl :) Jediný co se mi podařilo, zničit si odpor na odemykání,ale ten koupim a vyměnim a měl by fungovat, takže tomu vinu moc nedávám. A pak když jsem to dal dohromady tak jsem zjistil že při zamčení auta mi zůstává interierové osvětlení pořád zapnuté, at je v jakékoli poloze. Při nastartování nevim, to jsem zapoměl zkusit

poradí někdo? co by to mohlo dělat. Měl jsem rozdělanou jak stranu u řidiče tak i u spolujezdce. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych taky dotaz. Nevim jestli to tak ma fungovat nebo ne.

Když vystoupim z auta a zavřu dveře tak vnitřek svítí do te doby než zamknu DO. Když ale odemknu tak se mi to nerozsviti (rozsviti se až otevřu dveře). Pokud vim tak u služebni oktavie se při odemčení vozu okamžitě rozsviti vnitřek. Taky bych to uvital ale nevim co s tim je. Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešili jste někdo stropní lampičku? Na dveřní spínače nereaguje- po zavření zůstane svítit. Pokud je klíč v zapalování, vše funguje jak má. V akčních členech jsou spínače OK, lampička se taky rožíhá, chybu to nepíše... :( Díky T

Takovou závadu nikdo s Vás nemá ani neměl? :unsure:

Ještě dodám, že auto má origo centrál, a při zamykání to jen problikne... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych taky dotaz. Nevim jestli to tak ma fungovat nebo ne.

Když vystoupim z auta a zavřu dveře tak vnitřek svítí do te doby než zamknu DO. Když ale odemknu tak se mi to nerozsviti (rozsviti se až otevřu dveře). Pokud vim tak u služebni oktavie se při odemčení vozu okamžitě rozsviti vnitřek. Taky bych to uvital ale nevim co s tim je. Dík za rady.

Kdyz odemknes DOckem jeste jednou (presto ze uz je odemceno), rozsviti se. Nevim sice cim to je, ale funguje to tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych taky dotaz. Nevim jestli to tak ma fungovat nebo ne.

Když vystoupim z auta a zavřu dveře tak vnitřek svítí do te doby než zamknu DO. Když ale odemknu tak se mi to nerozsviti (rozsviti se až otevřu dveře). Pokud vim tak u služebni oktavie se při odemčení vozu okamžitě rozsviti vnitřek. Taky bych to uvital ale nevim co s tim je. Dík za rady.

Kdyz odemknes DOckem jeste jednou (presto ze uz je odemceno), rozsviti se. Nevim sice cim to je, ale funguje to tak

Tak to je teda blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych taky dotaz. Nevim jestli to tak ma fungovat nebo ne.

Když vystoupim z auta a zavřu dveře tak vnitřek svítí do te doby než zamknu DO. Když ale odemknu tak se mi to nerozsviti (rozsviti se až otevřu dveře). Pokud vim tak u služebni oktavie se při odemčení vozu okamžitě rozsviti vnitřek. Taky bych to uvital ale nevim co s tim je. Dík za rady.

Kdyz odemknes DOckem jeste jednou (presto ze uz je odemceno), rozsviti se. Nevim sice cim to je, ale funguje to tak

Tak to je teda blbost.

heh... vsad se. Taky se mi to obcas stane. Odemknu znovu a je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím,

snad to tu ještě nebylo.

Nestává se někomu že se mu při dálkovém odemknutí auta občas nerozsvítí stropní lampička ?

Mě se to v poslední době docela stává. Neví někdo proč ? :help:

A chtěl bych se zeptat zda Fabie mají funkci rozsvícení stropní lampičky po vypnutí motoru a vytažení klíčku ze spínačky ?

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozsvecovala sa Bemovi, včera po znovunakódovaní BSG sa to vyriešilo.

Po vytiahnutí klúčiku sa má svetlo rozsvietiť.

Aha, tak to budu mit asi neco spatne. Ale diagnostika chybu nikde nehlasi.

Jak konkretne myslis znovu nakodovat BSG ?

Nevis cim by mohlo byt to ze se po vytazeni klicku nerozsviti ?

To si ned ani nevybavuja zda mi to nekdy fungovalo.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...