Přejít na obsah

Zvýšená spotřeba?


The_DoctoR

Doporučené příspěvky

Zdravím. Musel jsem měnit autobaterii a jak víte, tak se musí odpojit řídící jednotka. Je možné, že po odpojení a zapojení řídící jednotku se mi zvýšila spotřeba? To znamená, že se vynulovali hodnoty a způsob jízdy na který byla jednotka zvyknutá a nějakou dobu bude trvat, než se opět ten můj jízdy naučí/načte? Je to vůbec možné? Pokud by byla jednotka špatně zapojená, tak by auto nefungovalo vůbec že? Hledám důvody proč tomu tak je, nic jiného jsem nedlěla, jen vyměnit baterku za stejně velkou, jiné značky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na průměry měsíční, denně jezdím tak cca. 300km (různé trasy), ze začátku jsem měl spotřebu okolo 5,4 l/100km a v poslední době okolo 4,9 l/100km. To už je celkem rozdíl a poznám to i v pěněžence, jen díky tomu, že škodovka nemá správně vyřešenou výměnu baterky, kdy se musí odpojit i jednotka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiež to mám po poslednom servise podobne. menil sa snímač spiatočky (spiatočkového svetla). nejak som na to pozabudol, a nezapísal som si ani najazdené km od posledného tankovania. v zime spotrebu (cca 5-3-5,5) asi nedobehnem (momentálne 6 l/100), ale na jar a pri dlhších trasách sa to optimalizuje. robím si aj záznam na webe podľa natankovaného/spotrebovaného benzínu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...