Přejít na obsah

vymena oleja


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Na 1.2 47kw mi dnes menili olej v origo servise (po 15.000)

doniesol som vlastny Castrol Dynatec 5w-40 (vw 502 00) 5L balenie,

po vymene vo flasi ostalo cca. 1.7L ... teda mam v motore minimalne 3.3L .... podla prirucky tam ide aj s filtrom 2.8L ... pri zahriatom motore bol olej daleko nad hornou ryskou (nedalo sa presne odcitat kde, ale celkovo nad tou zahnutou castou) ...

vsade nalievaju a uctuju inak ...

ale viac ma nasralo, ze do servisneho listu a faktury napisali olej: vlastny nevhodny ... ked som si to neskor vsimol a dodatocne sa stazoval (mali tam uviest typ oleja,lebo podla specifikacie je vhodny), poslali ma do prdele a ze tym ze dali moj vlastny olej, stracam zaruku na vady suvisiace s olejom ... kua, ale v pohode zobrali a dali tam moj olej a predtym neupozornili ...

naist dobry servis je jak naist si dobreho zubara ...

bolo to v origo skoda v dunajskej luznej (predavaju tam teraz Kia)

schválně napiš do Mladé Boleslavi a přilož do emailu foto etikety oleje, kde je vidět, jaké specifikace splňuje a zeptej se, proč teda tento olej není vhodný lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schválně napiš do Mladé Boleslavi a přilož do emailu foto etikety oleje, kde je vidět, jaké specifikace splňuje a zeptej se, proč teda tento olej není vhodný lol

ano nech napise a ci sa oni tiez pripajaju k vyjadreniu servisu.

p.s.: ja som tiez nedavno pisal vyrobcovi ale ohladom servisov priamo konkretne a odpoved pre istotu nedosla lebo som sa spytal nech mi v trencianskom kraji a okoli poradia ktory servis je poctivy, neokradaju, nezavadzaju zakaznika, vedia to opravit netrva im to vecnost a na nic neprijdu tak som sa spytal nech mi napisu servis za ktory sa zarucia a odpoved dodnes neprisla.

mozno ho este hladaju, som im dal dost tazku ulohu, alebo vedia ze neexistuje fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...