Přejít na obsah

vymena oleja


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

aj v technickom manualy co sa dava k autu je 3,4L aj s vymenou filtra....aspon ja to mam tak....teraz som bol v skodovke a povedali mi 2,4L.....a kukal na mna jak puk ked som mu povedal ze v technickom manuly mam pre motor 40kW 3,4L :disgust: No nic idem odpustat :angry:

Nevím do jakého manuálu jsi koukal.... já jsem kvůli tomu nalistoval brožuru "Technická data", která je součástí dodávaných příruček a tam je napsáno u 1,2l, 40 kW pouze 3 litry oleje. Takže nechápu, jak jsi přišel na tebou udávané číslo 3,4litru. Pak to přesně odpovídá tomu necelému půllitru navíc......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj v technickom manualy co sa dava k autu je 3,4L aj s vymenou filtra....aspon ja to mam tak....teraz som bol v skodovke a povedali mi 2,4L.....a kukal na mna jak puk ked som mu povedal ze v technickom manuly mam pre motor 40kW 3,4L  :disgust: No nic idem odpustat  :angry:

Nevím do jakého manuálu jsi koukal.... já jsem kvůli tomu nalistoval brožuru "Technická data", která je součástí dodávaných příruček a tam je napsáno u 1,2l, 40 kW pouze 3 litry oleje. Takže nechápu, jak jsi přišel na tebou udávané číslo 3,4litru. Pak to přesně odpovídá tomu necelému půllitru navíc......

BASTIEN: V tom manualy co kazdy dostal k autu. Neviem ako sa to presne vola ale je tam 3,4L !!! PROSIM JUKNITE TO V TYCH VASICH KNIZKACH K AUTU. DAKUJEM

Tak je to urcite 2,4L....Teraz som odlial cca 3dc. PO VYMENE SOM NALIAL 3L, ale bolo to dost nad ryskou takze som upustil cca 2dc....bolo ho tam stale dost...ale ked som pozrel na to cislo 2,4L tak mi az zle ostalo <_< ....radsej som upustil a riska uz zacala ukazovat spravnu hodnotu mam v riske B cce 3mm pod riskou C...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není manuál...

Jmenuje se to "ŠKODA FABIA TECHNICKÁ DATA". Je to tenká knížka na křídovém papíře o 4 stránkách, kde jsou základní technické údaje všech motorizací.

no tak to neni manual :D .....ale je tam 3,4L, tak co to ma znamenat ? ....aj v prirucke je 3,4L ;)

Editováno: , autor: TiGeRZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybička se vloudila...

chybycka ? Ved som mohol pokazit katalyzator, mozno som mu uz nejako ublizil :disgust: ....Su tam tupci co to tlacili a ten idiot co to preberal pri kontrole a hotovo, este v tej 4 strankovej knizke chybycka no dobre, ale mam to aj v dielenskej prirucke :angry:......... Pochybujem ze sa to da nejako vysvetlit.

Editováno: , autor: TiGeRZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není manuál...

Jmenuje se to "ŠKODA FABIA TECHNICKÁ DATA". Je to tenká knížka na křídovém papíře o 4 stránkách, kde jsou základní technické údaje všech motorizací.

no tak to neni manual :D .....ale je tam 3,4L, tak co to ma znamenat ? ....aj v prirucke je 3,4L ;)

Myslím si, že se díváš na jinou motorizaci... či máš manuál k jinému motoru. Opravdu se mi nechce věřit, že by se stala až taková chyba - to mi přijde jako totální nesmysl. Tím nechci říci, že za to můžeš, prostě nepochopitelné, no.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisní prohlídky a údržba.pdf v prirucke mam 3,4L pre 40kW....houk.....CHYBA VELKA SA STALA

A kdes to stáhnul, dej odkaz.... na škoda auto je jen manuál a zkrácený návod a tam jsem nic o množství oleje nenašel. JEn mně to zajímá, čemu nemá pro příště věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se mě osobně jeví jako pitomost, proč furt řešíte deci oleje sem a tam, prostě vypustit a nalít tři litry a hotovo, samozřejmě s výměnou filtru.

Naliat 3L a kaslat na rysku ze ? ze je tam potom uplne na nic ;) ale neee neni to blbost, je to dost vazna vec podla mna. Skodovka pise blbosti raz 3,4L potom iba 3L a zrazu je to 2,4L....Ani nechcem vidiet ako dolievaju v servisoch(cest vynimkam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jednou jsem psal, že tři litry jsou na HTP 12V 1-2mm pod rysku, olej jsem měnil už několikrát, takže vím co píšu, právě, že ryska je ryska, tam to vidím a jestli někde je napsáno to a jinde ono mi je fuk.

ano pre 12V...je to 2,8L

No ale bavime sa tu o verzii 40kW a tam je 2,4L, tiez tesne pod ryskov....IDE UZ LEN O TO ZE V PRIRUCKE JE TO INAK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...