Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdravím chtěl jsem dokodovat asistenta rozjezdu do kopce ale když otevřu dlouhé kódování tak mi to píše viz foto(foto použito tady z fóra mě to píše jenom tu první část červené) nikde jsem tu nenašel jasnou odpověď co je za problem. Když jsem vypínal signalizaci pásu tak mi to normálně šlo.CFFDB44F-E3E4-40C3-BB6E-C31D2802E02D.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Div3r

Aktivace asistenta rozjezdu do kopce (Hill Hold Control)
Jednotka 03 (ABS) - 07.Coding
- Byte 25 - check Bit 0 a Bit 1
Adaptace rozjezdu do kopce Asistent HHC
Jednotka 03 (ABS) - 10.Adaptation
- Berganfahrassistent (Hill-start assistant)
- wert entsprechend anpassen
(Default Wert: normal) LATE = drží déle brzdu
Aktivace XDS
Jednotka 03 (ABS) - 07.Coding
- Byte 23  - check Bit 1
Nastavení intenzity sušení brzdového kotouče
Jednotka 03 (ABS) - 10.Adaptation
- parametr Bremsscheibentrocknung auswählen změníme na nicht aktiviert, schwach, mittel, stark
-- Škoda Octavia III 5E z výroby: slabé

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám problém že bych nevěděl jak na to ale pokud vlezu do ABS dám kódování kliknu na dlouhé kódování tak mi vyskočí tabulka s hláškou viz foto dole je text s problémem na té fotce v tabulce dlouhého kódování. Takže pokud si najedu na byte 25 je tam prázdno 

IMG_20240608_121141.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš jak to dělá na tom videu jo ? Tam jsem se bál abych nepřepsal něco špatně jestli to nemusí mít každý auto trošku jinak. Jinak já když bych chtěl najet na byte 25 tak tam nemám žádnou možnost něco zaškrtnout nemám teď fotku jak to vypadá.

 

A věc druhá stejně by mě zajímalo proč mi to nejde to samé když jsem chtěl nakódovat zavírání oken při dešti tak to mám to samé. Tam bych zase musel manuálně někde hledat kód k tomu 

Editováno: , autor: Div3r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když otevřeš 25 tak sice to máš prázdné ale jedničky a nuly tam máš ale musíš si zjistit jestli to jde zleva z prava a podle toho přepsat správně 

na zavření oken při dešti na to bych nevsázel hodně lidi co tu to řešilo tak se musí vyměnit senzor za jinej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře mrknu na to a to že toam prázdné znamená že chybí nějaká databáze toho dlouhého kódování ? 

 

A ještě jedna věc kterou jsem nenašel jestli na to někdo přišel aspoň zavřít okýnka při pouhém zmáčknutí zamčení (nemyslím dlouhé držení tlačítka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, dokáže někdo poradit s kódováním počtu bliknutí u komfortního blikání O3? Kódoval jsem podle videa na youtubu (JiriVRS), změněná hodnota se do jednotky uložila, ale stále blikám jen třikrát. Měl jsem O3 2017, tam to už bylo když jsem ji koupil, teď jsem koupil o půl roku novější auto, stejná motorizace, ale dokódovat se nepodařilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další otázka, lze nějak dokódovat automatické dálkové světla? Případně asi nevím co dělám špatně- mám O3 fl fullLED 2018, pouze senzor deště- bez kamery na sledování značek. Předchozí auto mělo stejnou výbavu, ale automatická dálková světla tam šly. Tady nejdou. Chybí mi k tomu nějaká výbava, nebo jde to nějak řešit kódováním? Návod jsem našel pouze k případu, když má člověk kameru na sledování značek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...