Přejít na obsah

Chyba P0016


biker_xxx

Doporučené příspěvky

Ahoj,chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s chybou P0016 řada 1 snímač polohy vačkové hřídele/ klikové hřídele chybně přiřazení TRVALE

na palubce se rozsvítí chyba motoru a EPC a auto jede v nouzi. Jedná se tedy o Passat 3.2 fsi,ale to je prakticky stejný motor.

Když se to začalo oběvovat poprvé tak jsem nechal udělat rozvody za 40 tísíc,vyměnili řetězy,kluzný lišty,napínáky a jedno stavěcí kolo. Druhé nechali a řídící ventily vaček nechali taky. Čidla na vačkách a na klice jsem si vyměnil sám.

Vše bylo ok ale cca po 5000km se vše zase opakovalo,zase chyba a nouzák. Od té doby to pořád řešim a už nevim kudy kam. Dneska jsem zkusil vytahnout konektory od řídicích ventilů,ale jen to hodilo chybu motoru, EPC se NErozsvítilo a nouzák taky ne. Jelo to i normálně na max výkon. Nedělá někdo ve škodovce nebo VW a nemohl by to zjistit? nebo nemá někdo zkušenost s VR6 motorama? už fakt nevim co s tim.

Děkuju všem za ochotu a pomoc.

Editováno: , autor: biker_xxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...