Jump to content

marhor

Uživatel
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About marhor

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mně to zase přijde v pořádku - i když je auto zamčené, kufr si můžeš nohou otevřít. Jsou to dva nezávislé systémy, za mě plně OK.
 2. marhor

  Vaše spotřeba

  O víkendu jsem jel Jizerky - Rychnov nad Kněžnou - Jizerky 280 km, obce 50, mimo obce 110, spotřeba 7,6. To je dobrý. Ty studené jízdy moc dobré nejsou.
 3. marhor

  Vaše spotřeba

  Při výměně pneumatik jsem nuloval dlouhodobou spotřebu, zde je letní (1,5 TSI 4x4 DSG): Bohužel se před měsícem překlopila, před tím byla dlouhodobá 8,6. Zřejmě důvod, proč tahle kombinace zmizela v únoru 2019 z nabídky. Typické jízdy: každý den ráno 6 km z kopce do práce, odpoledne z práce 6 km do kopce.
 4. To stejné, jako tapec v autě, alespoň na dotyk - ahifi.
 5. Sorry, použil jsem ji na pravou stranu a pak zlikvidoval. Stejně neseděla, látka je pružná. Obrys jsem dělal na lícovou stranu nožíkem, bylo to vidět - a pak stříhal, stříhal, stříhal.
 6. Tak mi roce došla trpělivost s chrastícími lahvemi ve dveřích auta a inspiroval jsem se Kodiaqem. Necelá hodinka práce levé dveře, pravé dveře půlhodina. Výsledek nad očekávání dobrý, dostal jsem doma pochvalu.
 7. Je to jen zkreslením foťáku nebo na pravém světle svítí ten LED pásek ven z auta a na levém světle svítí LED pásek dovnitř auta?
 8. Ta sedadla za delší čekání stojí, dobrá volba.
 9. V bývalém japonském autě mě to dělalo totéž na 90 tisících kilometrech. Vyřešila to výměna obou zadních ložisek.
 10. Stačí přiohnout stěrač na správnou stranu. S hadicí v ruce práce na 5 minut, než trefíš správný úhel.
 11. Např. Subaru to má. Včetně vyhřívání předních stěračů, všechno na jedno tlačítko. Hodně blbá funkce.
 12. Přesně tak, ale rozbalený uložený na disku, ne ze zipu.
 13. Kopíruješ rozbalený adresář maps? Pokud ano, pak je možná chyba ve zformátování SD karty. Zkus formátovat v jiném formátu. Matně si vzpomínám, že mně fungoval FAT32, ale vyzkoušej všechny možnosti.
 14. Mně fungovalo: stáhnout aktualizaci map na disk, zformátovat SD kartu, nahrát na SD kartu nové soubory, vložit SD kartu do auta, nastartovat a jet. Nic jiného aktualizovat nebylo potřeba.
 15. marhor

  Karoq MR 2021

  Zdá se, že už Škoda Auto nerozlišuje mezi čtyřkolkou a dvoukolkou.
×
×
 • Create New...