Jump to content

74 topics in this forum

1. Jaký motor zvolit do SII 1 2 3 4 5

• 108 replies
    • 53.3k views
    • 0 replies
    • 5.2k views
    • 41 replies
    • 27.2k views
  2. Výměna oleje v DSG (6 st.) 1 2 3

• 55 replies
    • 26.5k views
    • 0 replies
    • 510 views
    • 5 replies
    • 799 views
    • 33 replies
    • 20.8k views
    • 2 replies
    • 1k views
    • 8 replies
    • 6.5k views
  3. DSG 7- závada P17BF

• 2 replies
    • 3.3k views
    • 0 replies
    • 1.3k views
    • 0 replies
    • 1.1k views
    • 1 reply
    • 1.3k views
  4. Spojka pro motor CBBB

• 2 replies
    • 1.9k views
  5. DSG 7 - chyba p1725

• 15 replies
    • 6.8k views
    • 9 replies
    • 6.4k views
    • 3 replies
    • 2.5k views
    • 2 replies
    • 2.6k views
  6. DSG 3.6 FSI problémy 1 2

• 26 replies
    • 14.4k views
    • 14 replies
    • 2.7k views
    • 13 replies
    • 11.8k views
  7. Vrzganie dsg

• 0 replies
    • 2.8k views
  8. Superb II s DSG 1 2 3

• 50 replies
    • 33.3k views
    • 2 replies
    • 3.7k views
    • 88 replies
    • 25.9k views

• Aktuální příspěvky

• Ak v aute naozaj budeš mať Smartlink, budeš mať podporu pre Mirrorlink, Android Auto, CarPlay:   Mirrorlink - v dnešnej dobe je mŕtvy, síce tam funguje offline Sygic, ale Samsung postupne ruší jeho podporu vo svojich mobiloch - možno to už nebude fungovať ani tebe, treba vyskúšať. AndroidAuto - ak máš Android 10, musíš cez Google Play stiahnuť appku Android Auto a budeš tam mať navi cez Waze alebo Google Mapy. Ak máš starší Android, musíš cez apkmirror.com stiahnuť aplikáciu Android Auto a nainštalovať manuálne. V priebehu budúceho roka by mali doraziť aj ostatné navi ako je Sygic a spol. CarPlay - to čo Android Auto, len je to určené pre iPhony..   Kábel treba skúšať... mne to s originálnym káblom k mobilu nešlo, fungovalo to až s dodatočne kupovaným originálnym káblom, ale napr. mi to teraz funguje aj cez aliexpress kábel s magnetickou koncovkou.
    • Ahoj kluci. Jelikož je tady toho psáno mnoho a já se v tom absolutně ztrácím potřebuji shrnutí. Kupuji Fábku 2018 kde je předplacen SMARTLINK.  Telefon mám Samsung A70 s konektorem USB-C. Co vše mi bude fongovat, kde co mám stáhnout. Chtěl bych ideálně zrcadlení telefonu a navigaci v rádiu.   Musím si koupit originál kablík od Škoda, nebo stačí takový jako k nabíječce?  Díky  
    • Velmi pekne ti ďakujem za rady. Vcera som auto dal napychnuť na diagnostiku a zavádza (chyba) je v pačke....motorček ostrekovača funguje len páčka nedáva povel. Takze chyba je v pačke. Ešte raz ti velmi pekne ďakujem.
    • Zkoušel někdo vyměnit ty odpory pod nosnikem za vykonovy nebo je lepsi sehnat origo? 
    • třeba nedokončené homologace?
  • Create New...