Přejít na obsah

demontáž zadního nárazníku OII


Tomicek

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapáci!

Prosím o radu jak demontovat zadní nárazník z O2, zda tam není nejaká vychytávka atd.

Dále pak jestli náhodou nemáte zkušenost s montáží zadních parkáčů, kupoval jsem je tady na fóru, měli by to byt originál O1- ale chtěl bych to dát na O2.

Díky TomíčeK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Nazdar chlapáci!

Prosím o radu jak demontovat zadní nárazník z O2, zda tam není nejaká vychytávka atd.

Dále pak jestli náhodou nemáte zkušenost s montáží zadních parkáčů, kupoval jsem je tady na fóru, měli by to byt originál O1- ale chtěl bych to dát na O2.

Díky TomíčeK

Ahoj Tome, nějak Ti nikdo neporadil, tak to zkusím já.Dílenské příručky na OII nalezneš nezakódované na www.elektronika.opatnet.cz/schemata/auta. Rozklikni si DP OII a tam najdeš co potřebuješ v DP karoserie-montážní práce.DP je sice jen základní vydání z r. 2004 ale na běžnou orientaci to stačí zvláště práce na karosérii.

Ahoj Rosta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to jako parkáče z OI budou komunikovat s CanBusem v OII, kterej OI nemá? předpokládám teda, že se nespokojíš jenom s pípáním

Sundání nárazníku..vlastní zkušenost :) Musíš vycvaknout plastové kryty pod zadními světly..v servisech na to mají nějakou destičku, kterou se "odmáčknou zobáčky..mně se osvědčilo sundat světlo (3 matky na závitech zevnitř pod čalouněním) a pak teprve ten plast. Pod ním jsou samořezné šroubky. Další jsou zespodu nárazníku na černém plastu. No a ty hlavní jsou zboku pod čalouněním..na každé straně 2. Jsou zatmeléné, stejně jako nárazník je na boku v místech těch šroubů podtmelený, takže zabrat, ale s citem..no a nárazník máš sundaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně.

JirikDC: ona tam ta RJ je připravená?

Na ty parkáče? To ne, ale jsou tam na ní připravené závity..pak už jen natahat zbytek kabelů pod prahy a do sloupku. Já už to měl z výroby,ale dodělával jsem tažný a na něj se dává ŘJ hned vedle toho parktronicu..příprava tam je. ŘJ se bohužel musí sehnat..ale dá se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdarec.

Taky potřebuju sundat zadní nárazní, vše šlo zatím OK,ale nevím jak vycvaknout nebo odšoubovat ten lem pod světlem. Byl bych moc rád za nějakou radu jak na to.

Jedná se mi o tento kousek - viz fotky

http://mojemodely.wgz.cz/image/14630030

http://mojemodely.wgz.cz/image/14630036

Předem díky za radu.

Sundání nárazníku..vlastní zkušenost :) Musíš vycvaknout plastové kryty pod zadními světly..v servisech na to mají nějakou destičku, kterou se "odmáčknou zobáčky..mně se osvědčilo sundat světlo (3 matky na závitech zevnitř pod čalouněním) a pak teprve ten plast. Pod ním jsou samořezné šroubky. Další jsou zespodu nárazníku na černém plastu. No a ty hlavní jsou zboku pod čalouněním..na každé straně 2. Jsou zatmeléné, stejně jako nárazník je na boku v místech těch šroubů podtmelený, takže zabrat, ale s citem..no a nárazník máš sundaný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

najjednoduchsie bude ked si stiahnes DP a spravis to podla toho...

inak pre samoukov: drzia to sroby ktore su ukryte pod krycou listou pod zadnymi svetlami, dalej sroby ktore drzia naraznik zboku,su skrutkovane zvnutra a zvonku pod oterovou listou v narazniku su pozdlzne plechy so zavitom do ktorych su tie sroby uchytene a potom este zospodu je par srobov

OII_Karoserie_montazni_prace.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...