Přejít na obsah

Vlezou 18" do podbehu bez uprav?


Whitek

Doporučené příspěvky

docela přehledně se to dá zjisti na alcar.cz nebo na elektrony.cz, tam se převážně dá koupit jen to, co do podběhů dostaneš.....a navíc lze buď mluvit či mailovat s technikem, zda tam ty kola půjdou bez úprav ..... a Věř mi, že radši vyber ta co ta půjdou akorát, než řezat do kastle...to už mě přešlo.....A ty to chceš dát na fabii vid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne chci je dat na ORS 1.No jako ono je to slozity..Ja psal dotaz ohledne jednech kol na Elektrony.cz kde mi rekli,ze se nedelaji v rozteci 5x100..Tak sem si nasel kola jiny - na elektrony.cz je nemaji mezi kolama,ktery by sly na ORS 1 a ty samy jsem nasel na spoilercentrum.cz s rozteci 5x100 akorat ze jsou jen s ET 42, tak jsem jim psal,ze bych je chtel na tohle auto,zda tam pujdou bez uprav a oni mi napsali,ze by tam SNAD mely jit bez problemu,ale ze mi to nemuzou zarucit..Leda to pry vyzkouset. Rekl sem si OK,napisu jim,zda by bylo mozny to u nich zkusit...A oni mi odepsali,ze ne,ze se musej objednat na zakazku z fabriky z Italie a ze pak leda to zkusit...Nebo to resit podlozkama a ty nechci,leda v krajni nouzi,ale to si radsi vyberu jiny kola.Takze jsem tam,kde sem byl na zacatku..Nebudu objednavat kola,o kterych si nejsem jistej,zda tam pujdou,a tak zjistuju co to de..Jako vim,ze si je nemusim koupit,kdyz je objednaj,ale handrkuj se pak s nima..Jinak jsem na tom jako ty,na kastli "hrabat" nechci...Ani lisovat zastudena ani nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě, prostě tam dej 18ky 8šíře ET35 a pneu těch 225/40/18 a máš jistotu....Hledej kola, co jsou v tomto rozměru, určitě si vybereš, případně okukuj lidem octávky a info od nich, no....Já bych si kola jen od oka nekouúpil...navíc si je musíš obout, abys viděl, že tam jdou ...a na to se ti každá firma vyprdne, bohužel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jeste mam vyhlidnuty kola 7x18 ET 35 a premyslim o gumach 215/40 a to klido i na 8" rafek..Ale to este uvidim..Ale zase u tech kol 7x18 nevim,jak je to s kvalitou.Jsou to Mille Miglia totiz...A ty jsou podezrele levny,ale zase dle myho docela "zvucna" znacka.No je to slozity si vybrat.. :D

Snazim se sbirat info kde to jde,taky nechci kupovat kola jen tak od oka.Jako s tema firmama je to opravdu slozity..

Ma puvodni alternativa byla A8 replica,ale tech uz jezdi fakt dost... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj se , replicy mám i já, z audi nuvolari... vyrábí je stejná firma jak replicy A8, ale jak říkáš, všude je jich plno... Každopádně jsou italské výroby, a mile miglia taky, ne?

A mužu říct, že se jich nemusíš bát, mám je rok a že už jsem vymetl spoustu děr...a drží,musim zaklepat..... všechno je to na jedno brdo, jiná kvalita je snad jen speedline a OZ třeba... Taky ale 2x 3x dražší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jeste mam vyhlidnuty kola 7x18 ET 35 a premyslim o gumach 215/40 a to klido i na 8" rafek..Ale to este uvidim..Ale zase u tech kol 7x18 nevim,jak je to s kvalitou.Jsou to Mille Miglia totiz...A ty jsou podezrele levny,ale zase dle myho docela "zvucna" znacka.No je to slozity si vybrat.. :D

Snazim se sbirat info kde to jde,taky nechci kupovat kola jen tak od oka.Jako s tema firmama je to opravdu slozity..

Ma puvodni alternativa byla A8 replica,ale tech uz jezdi fakt dost... :(

Koukni na stránku alukola.com nebo sportauto.cz,tam je taky z čeho vybírat.Taky plánuji nová kola,ale asi se nerozhodnu.Jinak jsem koukal na nějaké německé stránky a ty kola značky Mille Miglia tam na autech mají,a myslím že si sousedi na auto nic špatného nedají,už jen kvůli penězům.Jen by mě ale zajímalo,když ty 18tky tady stojí kolem třech tisíc,kolik musejí stát asi v Německu v eurech?!.Třeba je tam dávají jako pozornost k nákupu. :D

post-27-1167757385.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj se , replicy mám i já, z audi nuvolari... vyrábí je stejná firma jak replicy A8, ale jak říkáš, všude je jich plno... Každopádně jsou italské výroby, a mile miglia taky, ne?

A mužu říct, že se jich nemusíš bát, mám je rok a že už jsem vymetl spoustu děr...a drží,musim zaklepat..... všechno je to na jedno brdo, jiná kvalita je snad jen speedline a OZ třeba... Taky ale 2x 3x dražší...

Jo jo ja vim,ze jsou to Repliky..Tech se nebojim co se kvality tyce,protoze je snad dokonce vyrabi Alessio a ja je zrovna ted na aute mam a naprosta spokojenost..Tech A8 je ale fakt uz dost..Ale jsou pekny.Jinak ty co mas Ty sem tuhle videl na Passatu a taky se mi libily..

Jako je fakt,ze to asi bide vsechno na jedno brdo..Svyho casu sem mel moznost levnyho nakupu Speedlinu,a ted by to mozna slo taky,ale maximalne 17" a to se mi zda "maly"... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na stránku alukola.com nebo sportauto.cz,tam je taky z čeho vybírat.Taky plánuji nová kola,ale asi se nerozhodnu.Jinak jsem koukal na nějaké německé stránky a ty kola značky Mille Miglia tam na autech mají,a myslím že si sousedi na auto nic špatného nedají,už jen kvůli penězům.Jen by mě ale zajímalo,když ty 18tky tady stojí kolem třech tisíc,kolik musejí stát asi v Německu v eurech?!.Třeba je tam dávají jako pozornost k nákupu. :D

To mi nedelj ty kluku jeden... :D Ta fotka..To je jako bych videl svy "budouci" auto... :D Presne takhle bych to chtel a i tyhle kola se mi libi..To jsou Mille Miglia EV-R.Na sportauto uz jsem koukal uz driv,probrouzdal sem snad celej net..A na sportauto.cz tyhle kola maj jen v 19".. :( Ale i tak bych si asi vybral.Jen doufam,ze to nebudou nejaky mekky sra*ky.

Jako v tom nemecku musej bej fakt asi za pakatel...By to mohl vedet Schlumpf.. ;)

Nebo na alu-pneu.cz nemaj spatnej vyber...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
bez zápisu už bych nevyjel .je za to pěkná pokuta  :fakac:

Cože? To s sebou vozíš velkej TP? V malým rozměr kol nemáš, tak nevím co řešit...technickou mám tak nazdar...nebo ne? :kuk:

další :doh ,oni si to policajti můžou ověřit na místě víš ?

Kvůli nim mám prodat svoje krásný kola? :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vozidlo neodpovídá technickému stavu ,myslim že to tak nějak je .

Tak to je docela zajímavý, kolikrát mi ty široký kola zachránily předek při prudkým brždění...kdyby radši chytali ty ko..ty se starejma zrezlejma šunkama...se divím jak někdy ty auta můžou mít technickou... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za všimný jde vše :smich:

Tak to je mi jasný, taky vím jak, ale s octou jsem chtěl schválně zkusit jestli projde v poho... :D

Zeptám se teda ještě jinak, daj se ty kola co tam mám legalizovat? Ale nemám od nich jakejkoliv papír, koupil jsem je k autu, pasujou a víc jsem neřešil...jsou to Rondelly 9x16"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

koukam ze tu nikdo neresi 8,5*18, ma nekdo zkusenosti s nima na okte

pokud nedrou 8*18 s 225/40 a ET35 tak bych mohl bejt s 8,5*18 225/40 a ET35 v pohode (prece jenom pul palce a jeste deleno dvema je nakejch 6mm) protoze pneu bude vic "nasprcnuta" a vyrobcem alu je tento rozmer disku a pneu pro OI doporucen

ale preci jenom praxe je prax tak se ptám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...