Přejít na obsah

Zkontrolujte koncové světlo vlevo


vejbuch

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám dotaz :) poslední dobou mi občas začne svítit kontrolka světel s nápisem "Zkontrolujte koncové světlo vlevo!". Všechno jsem kontroloval a vypadá, že jsou všechny žárovky v pohodě. Po vypnutí zapnutí motoru je vše zase ok.

Teď otázky:

 

  • Co je koncové světlo vlevo?
  • Stalo se to již někomu?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdravím, F3/2015 úplně stejný problém, trvající tak týden a ne vždy (když třeba vjedu někam do garáže, nebo jedu brzo a je ještě tma). Zobrazí se žlutý vykřičník a na panelu žádost o kontrolu. Obejdu celé auto, všechno svítí, tak jak má. Jak to tady dopadlo? Dík

image.thumb.png.5a1633f010f0a930f43fe0fe79920b78.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som podobný problém.. všetko svietilo, ale stačilo pobúchať po svetle a bolo vidno, že jedna žiarovčička v koncovom Cčku blikala - asi chybný kontakt ako bolo písané hore. Vymenil som žiarovečku a odvtedy je kľud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ne. Jedu do dom, vjedu do garáží v šopinu a rozsvítí se vykřičník s tím vzkazem. Jelikož stojím u zdi, vidím, že obě světla svítí. Vylezu ven, obejdu auto a všechno svítí.

Ale zkusím poklepat na světlo a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém nalezen. Vzhledem k tomu, že mám zapnuté automatické zapínání světel, tak proto to udělá jenom v těch garážích a nebo ráno ještě za tmy.

Když jsem zapnul osvětlení ručo přes den, tak skutečně po poklepání se rozsvítila jedna spodní žárovka - (dle servisního manuálu) - obrysové světlo - žárovka W3W.

Měli jste pravdu s tím kontaktem a nebo načnutou žárovkou. Budu se na to muset mrknout. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...