Jump to content

los pakos

Uživatel
 • Content Count

  767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

los pakos last won the day on March 13

los pakos had the most liked content!

Community Reputation

155 Excellent

2 Followers

About los pakos

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 01/28/1992

Recent Profile Visitors

1,591 profile views
 1. @MyroSK Fabia má 2 druhy světelných senzorů. Základní, který umí jen zapnout a vypnout světla bez jakéhokoliv nastavení a potom Rain/Light assist, který se spouští se stěrači a lze nastavit citlivost snímače. Pokud tvoje výbava vychází z výbavy Ambition, tak máš určitě ten první.
 2. los pakos

  Brzdy

  Já mám vzadu bubny, prodejce mi radil ušetřit 2000 Kč za zadní kotouče, že mu jednou poděkuji a vlastně s odstupem času jsem za to rád, mám najeto přes 100t km a ještě jsem na ně nesáhl, jezdil jsem s 66kW a kotouči vzadu a žádný rozdíl, to 81kW s většíma předníma kotoučema to už byla jiná liga.
 3. 4 litry úplně stačí, ještě mi zbyly tak 3 deci a nevím co s tím, za těch 80 korun si radši kupím pivo ať mám co pít u té výměny oleje.
 4. @Pawouk Ok, já jen, že se tam taky řeší bouchání od sešlápnutí spojky.
 5. Zkus si pročíst toto téma:
 6. Mě koukal na STK i na LED osvětlení SPZ jestli tam mám homologaci. Takže s nějakou lepkou na zadním nárazníku bych to neriskoval. Buďto pořídit zadní FL nárazník nebo koupit a nalepit odrazku na bicykl.
 7. @cisarnero Čistič dávám na zem před spolujezdce, mám Climatronic, což je výhoda, umím zapnout všechny výdechy, nastavím vnitřní okruh a dám na maximální chlazení. Jinač myslím, že u každého takového čističe bývá návod.
 8. Mě to dělalo od začátku, bral jsem to jako vlastnost. Poté se to tu začalo řešit, tak jsem zajel do AS, kde jsme provedli zkušební jízdu. Technikovi jsem to klepání ukázal a když jsem si přišel pro auto, tak mi řekli, že mi vyměnili uložení převodovky. Od té doby klid. EDIT: samozřejmě vše bylo v rámci záruky
 9. @Znedlob Benzina v Ostravě Hrabové, víkendová sleva, zapomněl jsem ještě, že na Tank Kartu jsem měl -0.60 Kč slevu, takže mě celkem litr vyšel na 30.30 Kč.
 10. Zapomněl jsem vyfotit, ale aspoň si to pamatuji. Týdenní dovolená u Balatonu, celkem 898 km a průměrná spotřeba 5,2 l/100km, kousek od domu se mi ozvala rezerva. Tankováno na Benzině za 30,90 Kč, takže mě benzín vyšel na nějakých 1443 Kč = 1,6 Kč na kilometr.
 11. Taky se mi nepodařilo zjistit na základě jakého postavení planet, hvězd nebo manželky to funguje. Někdy to jde napoprvé a někdy až na pátý pokus. Existují moduly, kdysi jsem montoval na Fiat Brava tenhle modul a fungoval, stačilo mu dostat impuls od zamknutí a nebo odemknutí a podle toho otevřel nebo zavřel okna, bohužel to fungovalo vždy, takže i za deště se okna otevřely, skončil jsem u toho že jsem namontoval jen zavření oken při zamčení. Mělo to v sobě i proudovou ochranu, takže to poznalo kdy jsou okna zavřená.
 12. Tím, že mi ve 100t km skončila záruka, tak jsem si včera měnil olej ve 105t km sám a nutno uznat, že do AS už nevjedu. Olej Shell Helix Ultra 5W-40 za 500 Kč 4 litry, filtr MANN za 120 Kč a šroub za 16 Kč. Celkové náklady tedy něco přes 620 Kč. A hlavně poprvé za celou dobu mám správně nastavený interval výměny, to se žádnému AS za celou dobu nepodařilo, vždy jsem reklamoval, že mi nastavili 30 tisíc a nebo mi vynulovali i interval prohlídky.
 13. @wirer Pozor, SPZ se nepočítá jako odrazka. Pokud si nasadíš original FL odrazky, tak by to mělo být v pohodě.
 14. Tak abychom to tedy rozlouskli, hlavně bod 7 je důležitý. § 50 Odrazky (1) Každé motorové vozidlo - s výjimkou jednostopých bez postranního vozíku - musí být vybaveno dvěma červenými zadními odrazkami netrojúhelníkového tvaru a stejného typu, umístěnými co nejvíce vzadu ve stejné výši nad vozovkou, nejméně 400 mm a nejvýše 900 mm, ve výjimečných případech 1,2 m a symetricky k podélné svislé rovině souměrnosti vozidla. Odrazky svými vnějšími okraji činné plochy nesmějí být vzdáleny od roviny vymezující největší šířku vozidla více než 400 mm. Jednostopá motorová vozidla bez postranního vozíku musí být vybavena jednou červenou zadní odrazkou netrojúhelníkového tvaru třídy II nebo I v podélné svislé rovině souměrnosti vozidla a ne níže než 250 mm nad rovinou vozovky. Odrazky mohou být ve skupině s koncovým, brzdovým nebo směrovým světlem. ... (4) Odrazky musí být viditelné při osvětlení dálkovými světly v noci bez atmosférických poruch na vzdálenost nejméně 100 m a musí být na vozidle upevněny tak, aby jejich referenční osy byly vodorovné a u předních a zadních odrazek rovnoběžné s podélnou rovinou souměrnosti vozidla, u bočních odrazek kolmé k podélné svislé rovině souměrnosti vozidla. (5) Odrazky, s výjimkou předních, nesmějí být umístěny na závěsech za jízdy volně pohyblivých. (6) Vzájemná vzdálenost vnitřních okrajů odrazek nesmí být menší než 600 mm, s výjimkou vozidel uvedených v odstavci 2 písm. c). (7) Všechny druhy odrazek musí být schváleného typu.
×
×
 • Create New...