Přejít na obsah

Duplex výfuk


Vasekk

Doporučené příspěvky

Hmm to je pěkný... už sem takhle upravenýho Supa někde v Praze viděl a moc se mi to líbilo.

Já sem šel do zadního difuzoru s dvojitou koncovkou od Milotecu, což sem na Supovi už taky viděl a je to fakt pěkný...

no příští týden sem hodím foto..

Chodemmimo proč bys tam ten vejfuck nedal hned??? Myslíš, že by tomu zima uškodila?

post-16-1161679212.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tohodle se mi libí, že je to hotový a nemusej se amatérsky svařovat trubky.

Jestli máš dobrý původní tlumič,je škoda se ho zbavovat.Duplex na míru mi udělal firma Tyll kousek od Kolína,na počkání a za polovinu.Koncovky si můžeš vybrat jaké chceš od několika firem včetně té na kterou jsi sem dal odkaz.

http://www.vyfuky-tyll.cz/index.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

good point, už jsem jim poslal maila:)

S tím mailem nevím.Není to jejich standardní výroba.Zabývají se výrobou kompletních výfuků na všechny vozy a někdo z kanclu Ti ani nemusí dát odpověď.Chce to osobní návštěvu a domluvit se přímo na dílně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Ahojda.

Já taky o tým moc přemešlím a moc se mi to zamlouvá.Já mám 2,5tdi a u téhle motorizace by to bylo super,akorát jsem se koukal že mezi nádrží a tím vylisem od rezervy není moc místa na tu trubku k tedruhé koncovce,nebo kudy ta trubka vede, pod rezervou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...