Přejít na obsah

Žárovky PIAA


Maverick

Doporučené příspěvky

ano link som daval sem ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...iew=getlastpost

inak maju tam docela fajn ceny

edit: inak k tym SuperPlasma GT-X v reale nesvietia fialovo, ked som videl ten obrazok mal som trosku obavy ze mi to tak bude svietit ale v skutocnosti ide o biele svetlo aj oproti stene

Editováno: , autor: redliner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martinoslav: jj cena je brutalna, ale xenon na moje auto by stal 55700,- Sk co je prilis vela pre mna, nejazdim tak casto v noci a mimo mesta aby sa mi to oplatilo, PIAA som chcel vyskusat pretoze je to system Plug&Play ;) a myslim ze pokial by som mal optiku ako ma napr. Roomster teda cocku a do toho dal PIAA GT-X tak by som presvedcil snad kazdeho ze je to origo xenon, teda nesmel by vidite nabeh ziarovky ;)

ja niesom zastanca dorabanych xenonov bez ostrekovacov svetiel a cidla naklonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zarovky ale svitej zajimave, alespon podle tech fotek. Chtel bych je videt nazivo....

o.k. dam ti svoje svetla a kup si do nich ty zarovky a ty mi za to muzes treba dat................ no ja nevim, no............ dobra tak mi dej xenony lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...