Přejít na obsah

Odešla mi AutoBaterie


Palo

Doporučené příspěvky

no nic zvlastniho sem nedelal, jen odpojil baterku, dolil destilku, zas pripojil, vse vypadalo ok, pc reset, radio reset. Po ujeti par km bylo vse ok, system nabehnul... Vypnu motor. Pak zas jedu po nekolika hodinach a vse ok, hodiny apod, jen s tim detailem, ze se mi resetuje, ujete km, cast straveny ve voze, spotreba apod (ale hodiny zustavaji vcajku).

A deje se to jen po vypnuti motoru a nechani auta v klidu (treba po hodine je vse zas prazdny)....

tot muj problem, nic vic jsem nedelal... zkousel jsem i na pacce reset a ten funguje ok, zaseklej neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic zvlastniho sem nedelal, jen odpojil baterku, dolil destilku, zas pripojil, vse vypadalo ok, pc reset, radio reset. Po ujeti par km bylo vse ok, system nabehnul... Vypnu motor. Pak zas jedu po nekolika hodinach a vse ok, hodiny apod, jen s tim detailem, ze se mi resetuje, ujete km, cast straveny ve voze, spotreba apod (ale hodiny zustavaji vcajku).

A deje se to jen po vypnuti motoru a nechani auta v klidu (treba po hodine je vse zas prazdny)....

tot muj problem, nic vic jsem nedelal... zkousel jsem i na pacce reset a ten funguje ok, zaseklej neni

Možná je ta baterka tak slabá že při startování to sežere všechnu šťávu a nezbyde na palubku, to se mi stalo když jsem si ji vybil rádiem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic zvlastniho sem nedelal, jen odpojil baterku, dolil destilku, zas pripojil, vse vypadalo ok, pc reset, radio reset. Po ujeti par km bylo vse ok, system nabehnul... Vypnu motor. Pak zas jedu po nekolika hodinach a vse ok, hodiny apod, jen s tim detailem, ze se mi resetuje, ujete km, cast straveny ve voze, spotreba apod (ale hodiny zustavaji vcajku).

A deje se to jen po vypnuti motoru a nechani auta v klidu (treba po hodine je vse zas prazdny)....

tot muj problem, nic vic jsem nedelal... zkousel jsem i na pacce reset a ten funguje ok, zaseklej neni

Možná je ta baterka tak slabá že při startování to sežere všechnu šťávu a nezbyde na palubku, to se mi stalo když jsem si ji vybil rádiem...

to stojí opravdu za pokus, páč pak už jen řachtaji relátka a nikde nic, a pak tu jinou baterii.............. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no muj problem je vyresen, byl mezi sedadlem a volantem

dnes jsem stal v kolone (frezovali vozovku), tak jsem vyuzil cas a hral si s milackem, kdyz jsem se totiz pokousel resetovat mych ujetych 7km, tak to neslo, a za chvili jsem si vzpomnel, ze vlastne reset je na pacce, zmacknul jsem a chtel jsem ho drzet, ale v tom mi to skocilo na 600km, takze problem vyresen, opravdu tam mam ty 2 pameti (a ani sem to nevedel, ja tam mam porad aktualni spotrebu a ta se prepinat neda, proto jsem na to nikdy neprisel)

takze za mozne rady diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...