Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Dnes na výletě.

Kdes to byl na výletě?

California, ale jen na otočku. :D

JJ, přes Kamčatku viď? A ty Fabie se tam vzaly kde :p ?

Škoda do celého světa. :palec2:

Na západním pobřeží jsem nebyl, ale na východním a ve středu té země kde děti pláčou bez mámy a táty (ta země se jmenuje Spojené Státy) jsem o škodovku ani nezavadil :-/

Tak kápnu božskou Svatý Kopeček u Olomouce. ;)

Zase na zvířátkách??? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna nadherna FRS

nevim,nechci nikomu lezt do vkusu,ale zda se mi to jako docela zmrvena RSka..... :(

Já bych řekl, že to není origo RS. Mrkni na ten nápis na zadku. Ta motorizace krásně přesahuje nápis FABIA. Řekl bych, že je to popisek z Octy a nalepenej na Fábce. Možná je to tak schválně!!! :)

Do MR05 měla FRS nápis stejnej jako ORSI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ford GT :palec2:

Asi nějakej chudák..

To plato co to na něm má je slušná záležitost má ho kámoš pecka!!! :palec2:

A co to je za plato???

Známej říkal že nějaký rakouský byl jsi tam zadat zakázku co tam jak chce udělat a oni mu ho naladili na míru. :palec2: ale to je dneska už standart...

Říkal že jízda s ním je nesrovnatelná oproti tomu co měl před tím hlavně stabilita a brždění prej super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tohle vlastně funguje ??

Jestli tě dobře chápu, tak to z té plechovky pořád teče a ve skleničce nepřibývá!!! Je to jednoduchý z plechovky do sklenice vede průhledná trubička, kterou se to nasává do plechovky a po vnější straně trubičky to teče do sklenice. Taková jednoduchá cyrkulace. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano , ano ! Chytrej kluk. Tak nějak to funguje.

Jak tohle vlastně funguje ??

Jestli tě dobře chápu, tak to z té plechovky pořád teče a ve skleničce nepřibývá!!! Je to jednoduchý z plechovky do sklenice vede průhledná trubička, kterou se to nasává do plechovky a po vnější straně trubičky to teče do sklenice. Taková jednoduchá cyrkulace. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...